Gelecekte şöyle birşey olsun dediğiniz ne var icat olarak

Şahsen ben googlede gezerken koku sistemi olsun istiyorum parfüm sitesine girip hangi koku hoşsa onu alırım bu icat olmalıı:D sizlerin var mıböyle icatları:)

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Google burun yapmadılar mı zaten..

0|0
    0|0
    • :):):) ay cok guldum o 1nisan sakasiydi canimmm:)

• ben onu yapmadım ben sandım ki öyle bişey üreticekler...seninki benimkinden kötüymüş..:D

• :D googlenin sakasina yakalandim istee

Erkekler Ne Diyor 6

• hakikaten ya bu bilim adamları ne yapıyor anlamıyorum 2014 yılına giricez hala çıplak gösteren gözlük icat olmadı allah kahretsin böyle bilim dünyasını

0|0
    0|0
  • hiç bitmeyen benzin

0|0
    0|0
  • ışınlama en büyük hayalim zaman içinde yolculuk...

0|0
    0|0
  • uzun yolculukarı kısaltacak bieşy isterim ben ışınlanma gibi

0|0
    0|0
  • VAR ekrandan insanlar birbirlerine dokunabilsinler

0|0
    0|0
  • ışınlanma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gunes enerjisi ile calisan ve gunduz depolayan Uçan araba şart. Özellikle İstanbul trafiginde.

0|0
    0|0
    • o makinayı biliyorum canım ama o saarma makinasına kendin yaprağı koyup ii güzelce koyup tek harekeetle sarmaya çalışıyorsun yaş o

benim istediğim bütün malzemeleri içine bir kere de atıcam o kendi sarıp çıkarıcak :)

• Evi temizleyen yemek yapan robot olsun bide ucan araba baska bisey istemem heralde :) sarmayida o yapar

• birisi yaprak sarma makinasını icat etsin yaa bir atarafına iç pilavı koyucam bir tarafına yaprakları basıcam düğmeye ve hopp sarılmış halde pır pırt çıkıcaklar mesela :)

0|0
    0|0
  • ev işi yapan robot istiyorum ama yemekten cam silmeye her işi yapacak

0|0
    0|0
    • Valla benim çocukluk hayalimdi. Cocukken baslattilar bana is yaptirmaya da :))

• Istediğim bir çok şey warda, aklıma gelen her çeşit renkte colalar :)

0|0
    0|0
    • Aa evet cok guzl olur pembe cola

• Rahatsız etmeyecek hoş bir göz bandı icat edilmeli. Bu icat sayesinde istediğin rüya görülebilmeli.

0|0
    0|0
  • evet ps3 oyunlarının içine girip oyuncu olmak istiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...