Çok acayip davranışlar sergiliyorum..

Arkadaşlar merhaba, ben 19 yaşındayım. Hiç normal bir insana aşık olamıyorum, gidiyorum ya bir roman kahramanına, çoktan vefat etmiş bir ressama, en iyi ihtimal bir şarkıcıya aşık oluyorum. Açıkçası sevgililerim oldu ama yani çok uzun sürmedi. İnsanlarla da pek iyi geçindiğim söylenemez, içine kapanık biriyim. Bunun sebebi nedir ve nasıl geçer?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekliği yakalayamıyorsun.. Dünyaya dön :P

1|0
    0|0
    • Gerçeklerle yaşayan mutlu insanların sayısı çok az peki, buna ne diyorsunuz?

• Mutluluğu fantastik yolla arıyorsun bu yolda somut bir sonuca ulaşamayacaksın sence bu kısa vadeli mutluluk uzun vAdede sana sorun yaratacak..fantastik dünyan senin tek gerçeğin gerçek yaşamsa kabul edemediğin bir gerçek olacak..

Erkekler Ne Diyor 1

• Ben asosyal değilim ya da içine kapanık ama ben de kabak tatlısına aşığım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Psikolojik tedavi alman yararına olur bana kalırsa, duygularını çok uç noktalarda yaşıyorsun anladığım kadarıyla, bu tarz karakterlere fazlasıyla duygusal anlam yüklemenden belli bu, sana zarar verecek ve zihinsel açıdan üzecektir seni bu.

1|0
    0|0
    • Cevabınız için çok teşekkür ederim, herkes zamanında böyle şeyler hissetmiştir ulaşamayacağı insanlara.. gözlemdiğim kadarıyla

• Bundan kurtulmak için daha fazla sosyalleşmeye çalışacağım o halde

• Tabi, bu da iyi gelecektir sana, karakterlerden biraz uzaklaşmanı sağlayacaktır hiç değilse, sürekli bu tarz kitaplar okuyup sonunda bu tarz kişiler arıyorsun büyük ihtimalle, ama bu tarz kişiler sadece romanlarda olur malesef :) Kolay gelsin sana.

Yükleniyor...