Okumayı sevmeyen var mı ?

Bu güzel büyülü harika dünya değil mi kitaplar okumak

sevmeyen var mı ?

0|0
10|22

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• Evet ben kitap okumayı sevmiyorum,birkaç tane kitap okudum,hele bir tanesi vardı yaşar kemal miymiş neymiş yok dünyaca ünlüymüş,yemin ediyorum ben öyle kitabı kitap yazdım diye orataya dahi çıkarmam,ona verilen ödüller hep siyasiymiş demek,avrupa ülkeleri uzun yıllardır bunu hep yaptılar zaten.Neden kitap okumuyorsunuz diyeceksiniz,bana basit geliyor kitaplar,mesela film de izlemem ancak tarihi belgeseller,açık oturumlar,genel kültür yarışmaları,ekonomi gibi koular dikkatimi çeker.

0|0
    0|0
  • kitap okumayı sevmemek değilde üşengeçlik desek daha doğru olur çünkü elime bir kitap alırsam bitine kadar okurum

0|0
    0|0
  • okumayı sevmem okumayı seveni hele hiç sevmem okumayı sevmeyenin sevmeyeninide sevmem okumayı sevvmeyenin sevmeyeninin sevmeyenininide sevmeyeninininde sevmeyenini hiç ama hiç sevmeme yani = okumayı seviyorum ama okumam:P

0|0
    0|0
  • Çok nadir kitap okurum.

Ama hergün gazete özellikle sanat dergisi okurum, incelerim.

0|0
    0|0
  • okuyorsan ne karşındakileri susturmak, bilgiçlik satmak için, ne her okuduğuna körükörüne inanmak, ne de konuşmalarına konu olmak için ama incelemek, düşünmek için oku

0|0
    0|0
  • Sevmem evet bu buyuk eksiklik ama aliskanligim yok ve ciddi anlamda sikiliyorum

0|0
    0|0
  • sevmem ben !

0|0
    0|0
  • kimi okuyarak kimi yazarak kimi yaşayarak.ben yaşayarak öğreniyorum okumayıda severim ama

0|0
    0|0
  • 3 tane kitapligim var ve yeni kitap alipta okumadiklarimda var

0|0
    0|0
  • seviyrm, martin eden i okudum en son

0|0
    0|0
  • okurkene yoruluyom ben ya sevmiyom

0|0
    0|0
  • okumak aydınlanmaktır...

0|0
    0|0
  • Sevmem :((

0|0
    0|0
  • Kitapın değerini güzelliğini askerde anladım ve sevdim,önceden elime almazdım.

0|0
    0|0
  • ben sevmem niye ki nolduki :D

0|0
    0|0
  • Gazete Dergi okuyorum. :-)

0|0
    0|0
  • yılda otuz kırk tane kitap okurum.kitap okumak gibisi var mı?

0|0
    0|0
  • hiç sevmem ama şu serileri soluksuz okudum sarı devin ölümü ve saftirik vampir günlügü serisi

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı severim ama her kitabı değil.

0|0
    0|0
  • kitap kötüyse bir yerden sonra sıkıyor yarım bıraktığım çok var

0|0
    0|0
  • okumak candır

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ülkemizin büyük bir kısmı

0|0
    0|0
  • Kitap okumadan geçen bir günüm bile yok.Mutlaka her gün okurum.En sevdiğim iş okumak.Saatlerce,günlerce,aylarca... hiç sıkılmadan okuyabilirm. :)

0|0
    0|0
  • Okumayı çok severim. Ve kitap okumayan, o büyülü dünyaya adımını atmayıp, o zevki tatmayan insanlar için gerçekten üzülüyorum. Neyden mahrum kaldıkları hakkında en ufak fikirleri bile yok.

0|0
    0|0
  • Konusu güzel olursa bayılırım

0|0
    0|0
  • vardır tabi. seven de var mı sevmeyen de. bizim ülkede 10 kişiden 7-8si sevmez. yük olarak görür kitap okumayı.

0|0
    2|0
  • severim ama hepsini yarıda bıraktım sabrım tükeniyor sona kadar gelemiyorum

0|0
    0|0
  • Kitap okumayi cok sevmem.

0|0
    0|0
  • Bayılırım bazen ingilizce de okurum

0|0
    0|0
  • Ben bayılırım ama Türkiye'nin baya büyük bir kısmı kitap okumuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...