Arkadaşlar yoruma gelin ödevime yardımcı olun lütfen ?

bir televizyon çalışanı olsanız evsiz ve yoksul insanlar hakkında farkındalığı nasıl arttırırsınız ve insanları nasıl bilinçlendirirsiniz?

Güncellemeler:
film çekmiycem bu İNGİLİZCE ÖDEVIM BEN NELER YAPABILDIGIMI YAZCAM

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• kısa film ya da spot bence yerine ulaşmaz.. daha etkili daha zeka dolu bişey yapardım.. prim time zamanı yayın bir anda kesilip canlı yayınla sokağa balanılır.. spiker karda kışta köprü altında ya da parkta yatn bir evsizin yanına bulunduğu semti muhiti seyitciye söyleyerek ilerler daha sonra evsiz yaşlı adama mikrofon uzatılır kameranın farı ve soğuk havanın ürküttü yaşlı adama "üşümüyormusun" diye sorar yaşlı adam "üşüyorum" der.. camera geri pan yapar spiker ekranlara dönüp kızarmış akan burnu atkısı ve kırmızı şapkasıyla "burda yaşayan evsiz salim amca gibi bu ülkede kaç kişi yoksulluk ile savaşıyor biliyormuydunuz" der. ana yayına dönülür.. ana yayın o kuşakta ya bir yarışma ya bir dizidir.. sadece 1.5 - 2 dakika arası süren bu canlı yayın değil farkındalığı artırmak eminim yüzbinlerin uykusunu kaçırıp yediği meyvayı ya da içtiği keyif cayını bogazında bırakır.. al sana ödev..

0|0
    0|0
    • boyle degıl ıngılızce odevı fılm cekmıcem sadece kendı dusuncelerımı yazcam neeler yapaabılrm dıee

• yuh helal valla ama senın dedıgın durum cok kısa yaa ben tv calısanı olsam halkı nasıl bılınclendıırım en az 110 kelıme ıstıo

• kısa olması kısa yazdığımız için süslemek senin elinde kimsenin ummadığı zamnda en sevdikleri ailce seyrettikleri programın ortasında yayın kesilir yaz mesela bir anda karanlık arka sokaklarda spiker ateş başında ısınmaya çalışan evsizlerin yanına gider konuşurlar falan soguk falan derler.. spiker kameray dönüp ülkemizd e40 bin evsiz vatandaş şuan kışı sokaklarda geçiriyor bundan haberiniz varmıydı der yayına tekrar dönülür.. bir anda seyrettiklerinin kamu spotu değilde canlı yayın olması etkir

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba Betül kardeşim.

İnsanoğlu, musibet başına gelmeden kolay kolay empati kuramıyor, farkındalık oluşturamıyor.

Palyatif çözümler oluyor televizyonların yaptığı.

0|0
    0|0
  • insanlara, fakir insanların aslında toplumda var olduğunu ve onlara nasıl ulaşabileceklerini gösteren bir belgesel yapardım.

0|0
    0|0
  • bir kısa filmle.

0|0
    0|0
  • sosyal sorumluluk projesi yap bence konusuda dar gelirli vatandaşın zamlara karşı çektiği çile olsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...