Çirkin kız yoktur bakımsız kız vardır sözüne ne kadar inanırsınız ?

Çirkiz kız yoktur bakımsız kız vardır sözüne ne kadar inanırsınız ki ?

0|0
12|24

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru sayılır ama istisnalar var tabi.Doğal güzelliğiyle makyajlılara bin basacak kızlar tanıyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• pek inanmam çirkin kızlar gerçekten de var ya bakım bir yere kadar bakımla kurtulamıcak kızlarda var

1|0
    0|0
  • Az votka vardır. Votka içmiş olsam seni bile güzel görebilirim.

0|0
    0|0
  • Polyannacı bir söz o, realist olmak lazım.Her şey zıttıyla vardır; çirkin olmasaydı güzellik mefhumunun da bahsi ve kıymeti olmayacaktı değil mi ama?

Ya onu değil de...

Bazı kızlar / kadınlar neden bu kadar güzel olmak zorunda yarabbim?

Yesari Asım Arsoy, "ömrüm seni sevmekle nihayet bulacaktır" demişti hüzzam makamından.

Benim ömrüm de kadınları mutlu etmekle, tebessüm ettirmekle nihayet bulacaktır.

İyi ki varsınız...

1|0
    0|0
  • Ünlülerin makyajlı ve makyajsız halini gördükten sonra inanmamak gibi bir ihtimal kalmıyor.

1|0
    0|0
  • sımdı sıbelcan a makyaj yapma kadın yıne guzel cırkıne de ne yaparsan yap aynı dır: bence vardır cırkın kız?

1|0
    0|0
  • bir saçmalık, yalnızca insanın kendi kendini kandırmasından ibaret bir durum. güzellik göreceli değildir. insanın fiziksel görünümünün farkında olup onunla barışmayı öğrenmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • makyaj bir insanı gerçekten çok değiştiriyor bence doğru makyajsız kızların bir çoğu çirkin görünür sabah ilk kaltıklarını heleki ama 1 saat içinde sanki başka biri oluyorlar :D

0|0
    0|0
  • Işıklar kapandığında bütün kızlar güzeldir..

1|0
    1|1
  • Dünyanın en büyük yalanı..

0|0
    0|0
  • Çok doğru söz..

Kız güzel olmasa bile, saçlarına yüzüne giyimine falan özen gösterince çekiciliği katlanıyor.

1|0
    0|0
  • Çirkin kız da yoktur...

...yoklukta dahi gideri olamayacak kız vardır...

0|0
    1|0
  • Cok dogru bir söz cünkü cirkinlik diye bisey yoktur bir kız veya bir erkek dıs görünüsünü bir miktar parayla kesinlikle değistirebilir.

0|0
    0|0
  • umumi qebul olunmus fikirleri qebul etmirem. cirkin qadin da var gozel qadin da. sadece nezaket xatirine deyilmis bir sozdur)

0|0
    0|0
  • Bencede bakimsiz kiz vardir her insanın ayri güzelliği vardir galiba kendilerine sosyetik diyen erkek arkadaşlarımız bunlari Kezban diye yorumluyor .

0|0
    0|0
  • Güzellik göreceli bir kavramdır :) bakımsızlıkta makyaj değildir mesela ben makyajdan nefret ederim :) bu soruda göreceli herkese göre değişebilir :)

0|0
    0|0
  • çok inanırım

0|0
    0|0
  • İnanmıyorum.

Aptal tesellisidir.

0|0
    0|0
  • Ben katılmıyorum eşeğe altın semer vursan esek yine eşektir.. bakmasını bilene :)

0|0
    1|0
  • inanmıyorum. çirkin her koşulda çirkindir.

0|0
    0|0
  • bazı kızlar evrim geçirebiliyor uzun süre kendine bakarak.

0|0
    0|0
  • inanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • 100 de 100 doğru

0|0
    0|0
  • Hayır inanmıyorum.Eşşeğe altın semer sözü gerçekten de doğrudur.Çok çirkin bir kızı evirip çeviriyorlar estetikler makyaj yine işe yaramıyor.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 12

• bende işlemiyor o laf. ne kadar tipime ayar versem de bir şeye benzemiyorum yine de. biraz potansiyel lazım sanırım...

0|0
    0|0
  • çirkinlik kalbimizde hasıl olan kötülüklerin tercümesidir.çünkü imanlı bırı güzel çirkin ayrımı yaparak kalp kırıp kul hakkınına girmez eger karşıdaki insan kul hakkına girdğini bilmiyorsa sölenmeli biliyosada iflah olmaz o kişi

1|0
    0|0
  • doğru bence

1|0
    0|0
  • Haliyle insan kendine bakmazsa hoş bir görünüm ortaya çıkmaz..

Yalnız makyajın bile maskeleyemedigi durumlar olabilir..

0|0
    0|0
  • inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne kadar bakım yapsa da çirkin kalanlar vardır.

0|0
    0|0
  • hayır ınanmıyorum ben buna cırkıne ne yaparsan yap olmaz degısmez aynıdır

0|0
    0|0
  • inanmıyorum

0|0
    0|0
  • Inanmıyorum, çirkin ve güzel kavramı vardır.

0|0
    0|0
  • suratında bir kalıp makyaj ve bir dünya kıyafetle ancak ortalama bir güzelliğe erişebilmiş etrafında erkeklerin fır dönmesi dolayısıyla götü bir hayli kalkmış kızlar ile sade naif bir güzelliği olan ama makyajın m sini bilmeyip berduş kıyafetlerle gezen kızları göz önüne bir getirirseniz doğru olduğunu görürsünüz. bide şişman kızlar dahil edilebilir bu bakımsız sınıfına. çoğu güzeldir ancak şiişmanlıkları her bir güzeliği örter. dikkate alınmazlar. "bi zayıflasan " kalıbı bir bakımlı olsan la eşdeğerdir.

0|0
    0|0
  • bnce dogru)))

0|0
    0|0
  • bakimsiz insan cirkin degil pistir

0|0
    0|0
Yükleniyor...