İstanbul'da yaşamak için sebepleriniz neler?

Artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum. Doğduğum büyüdüğüm şehir ama nefret ediyorum. Her ne kadar güzel, eşsiz bir şehir olsada yaşamak istemiyorum bu şehirde. Kalabalığı, trafiği, pisliği, keşmekeşi herşeyiyle boğuyor beni bu şehir. Siz yaşamak için neler buluyorsunuz bu şehirde?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• Kardeşim burda okuyor malesef:(((

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tüm sevdiklerim bu koca kentte olduğu için seviyorum bu koca şehiri

0|1
    0|0
  • ailem sevdıklerım herseyım bu sehırde.kalabalığına da gurultusune de alışmışım.ıstesemde bırakamam Istanbul u sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Bütün arkadaşlarım ailem burada...

0|1
    0|0
  • İstanbulda okuyorum ailem İstanbulda yaşıyor mecbur burdayım

0|1
    0|0
  • Küçük,tatillik bir yerde vakit geçir,kendine belli bir zaman sınırlaması koyma. Çok geçmeden İstanbul'u özlersin

0|1
    0|0
    • Yok uzun bir süredir Sakarya'da öğrencilik hayatı yaşıyorum. Şu anda İstanbul'dayım. Bugün attım kendimi dışarı tek başıma gezdim durdum. Ama boğuldum resmen. İstiklal'de yürüdüm. İnsanlar üstüme üstüme geliyor böyle. Otobüse, tramvaya biniyorsun herkes balık istifi. vs. vs. vs.

• O zaman bırak İstanbul'u.

• alışveriş merkezleri

0|1
    0|0
  • burda gezmeyı sevıyorum yasamayı degıl

0|1
    0|0
  • bıktım istanbuldan

0|1
    0|0
  • aynı düşüncelerdeyiz ben burada doğmadım ama buraya gelmemeliydim

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet bende bu aralar trafiği daha az olan bir yerlere taşınmayı düşünüyorum , şuan durma sebebim ailem ama kendi ailemi kurarsam taşınabilirim .

0|1
    0|0
  • orda yaşamaya başlamama daha 6 ay war

0|1
    0|0
  • hiç bir sebebim yok. liseyi istanbulda okudum. karmakarışık bir yer. yani her an ne olacağı belli değil. hayat çok hızlı :) tası tarağı toplayıp köye mi yerleşsek hacı yeeaaa?

0|1
    0|0
  • Aynı fikirdeyim seninle..

0|1
    0|0
  • köleyim, seviyorum, aşkın her halini anlatabılıyor. not(bakırköy doğumluyum) :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...