Alt yazılı orjinal sesli daha iyi değil mi?

alt yazılı filmler çeviri filmlerden iyi deglmi.ben o tür filmden daha çok hoşlanıyorum.siz ne dersınız?

0|0
12|14

En İyi Kız Görüşü

• Ben de dublajlı film izlemiyorum ama ülkemiz dublaj konusunda diğer ülkelere göre oldukça başarılıymış.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Orijinal iyidir :))

0|0
    1|0
  • Altyazılı filmler daha iyidir ama bazı filmlerin dublajı daha güzel mesela Fight Club yekta kopan falan çok güzel seslendirmiş

0|0
    1|0
  • alt yazı en iyisi geçenlerde trt1 de karayip korsanları vardı kaptan jack sparrow işte gemiler savaşa başlamadan önce hadi bismillah dedi öyle savaştı gelde bu filmlerden zevk alma arkadaş :D

0|0
    1|0
  • Bazı filmler altyazılı izlenmeli.Mesela ben godfather filmini ilk türkçe dublaj izlemiştim sonra altyazılı izlediğimde sanki ilk kez izliyormuşum gibi olmuştum.Alt yazılı olması filmin ve filmdeki oyuncuların kalitesini açık şekilde ortaya koyar ve daha çok zevk verir.

0|0
    1|0
  • bazen alt yazılı fılmler daha guzel oluyor ama bazı fılmlerde tabı

0|0
    1|0
  • filimimi izliyecen altı yazılımı takip edecem ddd ben türk filmi ama yabancı insanlar oynarsa hoşuma gidiyor yabancılar ingilizce konuşuyor türk yazılar çıkıyorya heycan oluyor

0|0
    1|0
  • bızım ulkede seslendırme olayı ıyı olmadıgı ıcın tercıh etmıyorum

0|0
    1|0
  • Tabiki orjinal ses. Bazı cümlelere dublaj yaparken saçma sapan karşılık bulmalarına uyuz oluyorum...

0|0
    1|0
  • Evet Orjinal her zaman daha iyidir...

0|0
    1|0
  • Elbette

0|0
    1|0
  • aynı fikirdeyim öbür türlü bir samimiyetsizlik oluyor sanki

0|0
    1|0
  • bence türkçe dublaj iyidir :)

0|0
    1|0
  • altyazılı filmler daha iyi evet katılıyorum

0|0
    1|0
  • herşeyin orjinali güzeldir

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• türkçe dublaj da filmin içine ediyorlar resmen. insanın izleyesi kaçıyor. ben her zaman alt yazıdan yanayım.

1|0
    1|0
  • Türkiye'de dublajı çok iyi buluyorum ama bence de orjinal çok daha iyi

1|0
    0|1
  • Benim tercihim de alt yazılı olması ...

0|1
    1|0
  • özellıkle alt yazılı tercıh edıyorum:)

1|1
    1|0
  • haklısın 5 yıldız benden

1|0
    1|0
  • Katılıyorum. Alt yazılı film tercihimdir.

1|0
    1|0
  • ben de öyle severim..

1|0
    1|0
  • Alt yazıyı okuyunca filmdeki detayları vesaire kaçırıyorsun. Ya direkt orijinal izliyorum ya da direkt Türkçe. Alt yazı açmıyorum.

0|0
    0|1
  • alt yazılı orjinal yani kendi seslerini severim o an ki sesindeki korku yada endişe titremelerini hissetmeliyim

0|0
    1|0
  • Evet bende özellikle alt yazılı filmleri tercih ediyorum, daha keyif veriyor..

0|0
    1|0
  • Fark etmez.

0|0
    1|0
Yükleniyor...