Allah' ın varlığına bir delil buldum

Allah'ın suyu 0-100 derece arası yaratması tesadüf müdür sizce?

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• Celcius reis 0-100 arası demiş, fahrenayt 273-373 demiş sayıyla alakası yok. 1 atm de su 100C de kaynar, 0 C de donar. basınca bağlıdır. - 273 C de moleküler hareket durur, evrendeki yaşam sona erer.yani bilimdir bunlar.illa bişeyi kanıtlaması gerekmez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Allah'In kudretini ve varlığını anlamak için milyon tane örnek gösterilebilir. Ama ayet diyor ki ; Onlara göğe merdiven kurup çıkartsak ,derler ki biz büyülenen bir kavmiz. İnanmazlar diyor yani.

1|2
    1|0
  • -1 derece de su olur ki.

0|0
    0|0
  • Bilim olmasın o?

0|0
    0|0
  • yok kardeş, o delil olamaz. su, 1 atm basınçtayken 0-100 celcius aralığında sıvı halde bulunur, kabul ancak celcius ölçü birimi tanımlanırken zaten 1 atm basınçtaki donma sıcaklığı 0, kaynama sıcaklığı ise 100 diye tanımlanmıştır.

0|0
    0|0
  • neymiş bulduğun delil ? Allah diyorsun tesadüf diyorsun kendinde misin ?

0|0
    0|0
  • Allah kendi varlığını ispat edene ödül felan mı veriyor ? Nedir bu insanlar da ki varlık ile yokluğun ispat inatlaşması..

0|0
    0|0
  • bı kızı ks'den kovun arkadaş. ortalıgı karıştırıyor ...

0|0
    0|0
  • Allaha inanan birimisin ?

0|0
    0|0
  • Biri şuna depik atsın yahu

0|0
    0|0
  • o sadece bilim adamlarının koymuş olduğu birim.. kelvin e göre 273 dür.. yani -273

0|0
    0|0
  • kimyasal tepkimesi yanlıs degilsem 2 derece h2o 103 dereceyle su 105 dereceyle buz oluyor ya da tam tersi

0|0
    0|0
  • Seninde suyun kaynamiş belli buhar olup kaybolmayasin dikkat et:)

0|0
    0|0
  • ikiyüzlü ateistlerin yatacak yeri yok

1|2
    1|0
  • Anders Celsius suyun üzerinden hesaplayarak senin derece dediğin birimi bulmuştur zaten. Bilimden bir habersin başka şeylerde ara delil saftirik kız

1|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Aferin zeka küpü.

0|0
    0|0
  • Kendisine sor bulursan.

0|0
    0|0
  • çok komikmiş kardeş.

0|1
    0|0
  • Soran ateist değilse ben de bir şey bilmiyorum:D

0|3
    0|0
  • Sen provakator ajanmisin kiz hicbirsey bana allahin varligini kanitlayamaz ama yoklugunun kaniti ortada biraz evrim sitelerine bak sen :)

0|0
    0|0
  • Ekşi'den mi çaldın kız bu başlığı? Orda eğleniyorlardı bu başlık ile.

0|0
    0|0
  • alakayı anlasaydım iyiydi.

0|1
    0|0
Yükleniyor...