Sevgilime pop müzik dinle dedim böyle konuştu neden?

"Pop böyle kanı kaynayan gençler böyle enerjik olanlar dinler ben hiç öyle görmüyorum kendimi sanki gerçekten yaşımdan çok daha fazla yaşamış gibi hissediyorum ondan pop başımı şişiriyor" dedi. Sevgilim daha 21 yaşında. Neden böyle demiştir?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Pop sevmek zorunda değil dimi :D

0|0
    0|0
    • sorun pop sevip sevmemesi değil neden böyle konuştuğu:(

• Bilmem kendini yaşına göre olgun görüyordur kendi yaşıtları gibi davranmadığı için kendini farklı hissediyordur :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendini genç hissetmiyor hepsi bu, daha doğrusu gençliğe yakışmadığını düşünüyor, pop müzik genç işidir kafasında. ve pop müziği sevmiyor. Onun sevdiği müzik tarzı belli.

cut.

0|0
    0|0
  • Ruhu yorgundur belki, vücut yorgunluğunu bir şekilde atıyor insan ama beyin yorgunluğu geçmiyor. Bende mesela rock mış hip hap mış dinlemem dinleyemem...

0|0
    0|0
    • neden ruhu beyni yorgun olsun ki. çektiği bir sıkıntı yok birşey yok.

• Kimseye kendi zevkini empoze edemezsin. Buna da hakkın yok zaten. Herkes aynı şeyleri sevmek zorunda değil. Sevgilin senin barbie bebeğin değil, böyle şunu yap şunu dinle şundan zevk al diyemezsin. Kezbanlık bu yaptığın

0|0
    0|0
  • Türk sanat musikisi dinlet ergene...

0|0
    0|0
  • Karakter ve zevk meselesi

0|0
    0|0
  • Ben de hiç dinlemedim/dinlemem. Tarz meselesi bu yahu, abartılacak bir durum yok ortada. Herkesin zevki farklı.

0|0
    0|0
    • sadece dinamik ve enerjik değilim demesi kendimi yaşımdan daha çok yaşamış gibi hissediyorum demesi aklımı karıştırdı :/

• daha öncedende böyle hareketli parçalar dinlediğini hiç görmedim böyle nebilim türkü tarzı slow tarzıydı hep dinledikleri. busefer böyle konuşması dikkatimi çekti

• Karakteri öyledir ya da hayat onu öyle şekillendirmiştir. Bu ailevi bir durumdan ötürü de olabilir.

• pop dinlemem zaten dinleyen adam da gevşektir bence tabi bu benim fikrim

0|0
    0|0
  • metal, rock, klasik, blues, jazz bu kadar çeşit varken niye pop dedin ki?

0|0
    0|1
    • çünkü ben pop dinlerim de ondan:)

• çocuğun ömrünü tüketmişsin bir de soruyorsun :)

0|0
    0|0
  • Adam olgunlaşmış :P

0|0
    0|0
  • erken yaşta olgunu ayağına yatıyor

0|0
    0|0
  • müzik zevkleri farklıdır herkezi yargılamamak lazım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Düşünce olarak beyni yorgun gayet açık yazmış pop sevmiyorum başımı şişiriyor demiş.

0|0
    0|0
    • sadece dinamik ve enerjik değilim demesi aklımı karıştırdı :/

• İlişkinizi etkiler mi dersen sen böyle evhamla üstüne gidersen etkiler.. ya boşver he de geç.

• kendini bir halt olarak görüyordur

0|0
    0|0
  • seninki olgun ayağına yatan ergen ya :)))

0|0
    0|0
Yükleniyor...