Bence Başbakan bugün bu savaşı kazandı sizce ?

- Cemaatin içindeki aklı başındaki insanlardan biri olan

Hüseyin Gülerce , operasyon dış güçlerin işi diye açıklama yaptı

- Halk başbakana sahip çıktı

- Başbakan da askerlere karşı yapılan yanlışı

şimdi anladığını düşünüyorum

- Başbakan da bence ulusalcı olacak bundan sonra

- Askerler de serbest kalabilir

- Türkiye kazanacak

- Fenerbahçe şike davası da bitebilir

çünkü aynı dış güçlerin işiydi.

- Doların düşmesini bekliyorum

ve

Atatürk'ün hayal ettiği

tam bağımsız Türkiye

bundan sonra gerçek olacak

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• cemaati adam yerine koyup binbir türlü torpille işe alıp kadrolaştıran başbakan değil mi!

gülen cemaatinin dinle alakalı olmadığını biliyodum ama bu kadarını şahsen tahmin etmiyordum,

gene de AKP den başka türkiye nin geleceğini düşünen başka parti olmadığı için mevlam bu dar boğazdan geçirsin bizleri diyorum...

0|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• ironi yaptıysan çok da belli olmamış. yok ciddiysen, ne kullandığını bana da söyler misin? bazen benim de ihtiyacım oluyor bu dünyadan soyutlanmaya, toz pembe hayaller görmeye.

0|0
    0|0
    • gerçekten böyle düşünüyorum :)

• ... alınıyor ve muhtemelen hükümet yandaşı savcılara verliyor.

lütfen cevap ver. burada olumlu ne görüyorsun.

• eleştirmek veya küçümsemek için söylemiyorum. samimi ve naçizane şekilde, inanıyorum ki yirmi sene sonra çocuklarınıza "akp'ye oy veren yüzde ellinin içinde ben de vardım" diyemeyeceksiniz, utancınızdan.

• AKPden başka birisinin bu ülkeyi yönetecegini sanmıyorum zaten diger adaylarına bakınca birisi kendini zor yönetiyor digeri zamanında batırmadk şey bırakmamıs şuanki halimiz eskiye nazaran cidden baya iyi umarım böyle devam eder.

0|0
    0|0
  • Başbakan kendi halkıyla verdiği savaşla tarihe çoktan geçti fakat kazanıp kazanmadığı hakkında hiçbirşey net değil. Kesin olan birşey varsa "varlık" için çarpışanların gürültüsünden "açlıktan" feryat edenlerin çığlıkları malesef duyulamıyor!

0|0
    0|0
  • bu cıkarımların hıcbırı bana mantıklı gelmıyor

1|0
    0|0
    • bir iki ay içinde bu yazdıklarımın çok anlamlı olacağını hissediyorum

• zaman neler gosterecek bakalım

merakla su krızın sonlanmasını beklıoruz yoksa ekonomı agır darbe yıyecek

Yükleniyor...