Yeşilçam jönlerinden hangilerini daha çok seviyorsunuz - Başarılı buluyorsunuz ?

Tarık Akan , Ediz Hun,Kadir İnanır,Cüneyt Arkın,Yılmaz Güney,Kartal Tibet,Fikret Hakan,Ekrem Bora,Sadri Alışık,Erol Taş,Nuri Alço, Coşkun Göğen(Tecavüzcü coşkun ) ,Engin Çağlar ,Tamer Yiğit,Murat Soydan ,Göksel Arsoy ,Kemal Sunal ,Necdet Tosun ,Altan Erbulak ,Orhan Günşiray ,Bilal İnci ,Hayati Hamzaoğlu ,Feridun Karakaya ( yavyuuum diyen hatırlayan olursa :) /Turgut Özatay ,Ali Şen ,Ayhan Işık ,Hüseyin Peyda,Önder Somer ,Kazım Kartal,Hulusi Kentmen ,Sami Hazinses ,Macit Flordun ,Muharrem Gürses,Nubar Terziyan , Öztürk Serengil, Sadettin Erbil, Reha Yurdakul ,Yadigar Ejder ,Yıldırım Gencer ,Şener Şen, Münir Özkul ,Halit Akçatepe vs daha

Güncellemeler:
Bence Kemal Sunal, Cüneyt Arkın ve Ediz Hun

0|0
14|8

En İyi Kız Görüşü

• Ediz Hun hayranıyım

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 13

• Kemal Sunal ı çok sevıyorum.Tarık Akan,Kadır Inanır,Yılmaz Güney,Cüneyt Arkın,Halit Akçatepe,Munir Özkul..:)Hulusi Kentmen i de çok sevıyorum.

0|1
    0|0
  • yılmaz güney, şener şen, halit akçatepe ama kemal sunal varsa diğerleri ceketlerini iliklesinler

0|1
    0|0
  • Tabiki de Cüneyt Arkın. Tek geçerim. Yok onun gibi güzel adam.

0|1
    0|0
  • Hulusi Kentmen,Şener Şen,Kadir İnanır,Tarık Akan,Ediz Hun,Yılmaz Güney...

0|0
    0|0
  • Kadir İnanır hayranıyım ben..

0|0
    0|0
  • Kadir inanır tabiki hastalığına çok üzüldüm duyunca allah sifa versin

0|0
    0|1
  • Ediz Hun ve Engin Çağlar

0|0
    0|1
  • Tarık akan..

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal.

0|0
    0|0
  • Şener şen dehşet

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal,Hulisi Kentmen ve Kadir İnanır...

0|0
    0|0
  • Erol Taş ve Cüneyt Arkın.

0|0
    0|0
  • nuri alço karizmaya bakın link

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 8

• kemal sunal ;)

0|1
    0|0
  • şener şen...sadri alışık...birde burda yazmamışsın ama yıldırım önal vardır...inanılmaz karakter oyuncusudur...en çok sevdigim o dur diyebilirim...

0|1
    0|0
  • kemal sunal, münir özkul, cüneyt arkın

0|0
    0|0
  • Tecavüzcü Coşkun ve Turgut Özatay.

0|0
    1|0
  • hepsi birbirinden güzel ve başarılı

0|0
    0|0
  • kemal sunal,adile naşit,yılmaz güney,halit akçatepe,ilyas salman,şener şen aslında hepsiiii

0|0
    0|0
  • Kadir İnanır

0|0
    0|0
  • kadir inanır tek geçerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...