Nasıl romantik olunur ?

ya ben hiç sevmiyorum böyle şiir okuyan bir erkeği notlar yazıp bırakan birini falan ya da sürekli askımlı konusmak seviyorum dmeler falan ne biliyim sevgilimde cok romantik üzerime geliyo bir gün hatta öküz dedi bana ya D::D normal bir kız gibi mumlar ışıklar falan çok saçma geliyo bana neden böyleyim ben böyle olnlar var mı? sevgilim çok rahatsz bu durumdan ama içten olmayınca yapmacıkta olamıyorum işte

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Direk diyeceksin aç yapalım sonra kapat gidelim :)

0|0
    0|0
    • he öleyim zaten :D

• evet

• Ahh afedersiniz ben erkek düşündüm sizi romantik olmak hakkında cevabımı yenileyim size bunu anlamak sadece gerçek birine aşık olmakla başlar

Erkekler Ne Diyor 5

• Duygusal değilsin demekki yenimi anlamış :D

0|0
    0|0
  • Çok zor durumdasın..Evlendiğin zaman veyahut evli isen sevgi aşk romantizim berbat olur.Valla senin gibi bir kız ile evlenmek istemem.. :)

0|0
    0|0
  • sen ne istiyon peki nasıl birisin , bir erkekten neler beklersin

0|0
    0|0
    • saahiplensin benim aklımla hareket etmesin devamlı benden bir adım önde dursun sert ve delikanlı olsun istyrm çocuksu sevmyrm bn hedefleri ve istekleri olsun böle romantk takılan adamlar genelkle boş yaşıyolar

• nickin ve sölediklerin garip geldi

• ask anlayışım farklıdır belki

• Öyle kız var mı ya.. Vay be bir tane de bana lazım böyle sen gibi antiromantik dişi insan ;)

0|0
    0|0
  • ne var canım herkes romantik olacak diye bişey yok sende böyle birisin işte ne olacak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...