Türbanlı bayanların evlendigi erkek

türbanlı tesettürlü bayanların evlendigi erkekler nasıl oluyor

görünüşü dış giyimi konuşması vs nasıl oluyor

nasıl erkekler türbanlılarla evlenmek istiyor

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Karakterin pek değiştiğini söyleyemem , sadece eşini daha çok kıskanıyor diyebiliriz belki.

Şahsen türbanlı bayanlarla karakter ve düşünce olarak uyum sağlayamam gibi geliyor. En azından bu zamana kadar sağlayamadım

Efendi ,sessiz sakin, uyumlu edepli namuslu bayanlardan hoşlansam da yine de ilk tercihim başı açık bayanlardan yana olur. Çünkü baş kapamakla açmakla bunun değiştiğini sanmıyorum.

Erkeklerin büyük çoğunluğu başı açık bayanları tercih ediyor, muhafazakar olduğunu söyleyen erkekler de böyle .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben oyle ıstıyorum .D

biz de normal insanlarız :d

sadece inancına sahip bunları uygulayan ve cocuklarına bu egitimi verebilecek düsüncesini tasıyoruz.

0|0
    0|0
  • İnsanları türban vs başkalaştırmaz. Değiştirmez... İnsan tabiatı gibidir... İnsanı değiştiren düşüncedir. Düşünceyi yapılandıran dindir.

Türbanlı bayanlar şunlarla evleniyor diye bir kriter yok bance. Bu işler gönül işi kısmet işi... Hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • aslında turbanlı ya da tesetturlu olsn bu farketmes cunku bunu moda ıcın kullananlar takanlar var.yada kndılerı daha gusel kıldıgı ıcın yakıstıgına ınanan kısılerde var.bn tesetturlu ya da turbanlı kısılerden cok hoslanıyorum tbı bırde agır baslı efendı kişilerse dha cok hosuma gıdıyor.erkekelr turbanlılarla evlenmk ıster ya da ıstemes orasını bılemem ama sevıorlarsa kız tubnlı ıse evlenır D:

0|0
    0|0
  • valla bırak türbanı ben eşimin çarşaflı olmasını bıle ısterim evlendiğimde inşallah hayırlısı olur

0|1
    0|0
  • bana pek uymaz açıkcası o potansiyelde degilim

0|0
    0|0
  • benden uzak dursun türbanlı hülolar

1|0
    2|0
  • Genellikle monoton hayata sahip olan kişiler ailesine aşırı bağlı olan kişiler kapalı byanlarin evlendigi erkeklerdir. Ama günümüzde böyle birşey kalmadı kapalılardan korkar oldum ben .

0|0
    1|0
  • Bu bir inanç meselesidir diye düşünüyorum... Ben de evli olsam örtülü olmasını isterim...

0|0
    0|0
  • Şekile takılmayın.. Herkes herkesi sevebilir..O kişinin kafasında şekillendirdiği sevgiliye bağlı...

0|0
    0|0
  • türbanın içindeki kadına bağlı bence bu sorunun cevabı o yüzden kim ne dese boş .

dini hassasiyet taşıyan erkekler türanlı bayan ister . Bunun dışında ki türbanlı bayan arzusu yine türbanın içindekinin iyi niyeti ile alakalı

0|0
    0|0
  • ben sadece kapalı ıle evlenirim o yuzden evde kaldım sanırım

1|0
    0|0
  • normal stabil ya

0|0
    0|0
  • koyun gibi olcan şayet karşındaki sadece türbanlıya bakıyorsa

0|0
    0|0
  • dini gerekleride unutmamak lazım

0|0
    0|0
  • cok seksi buluyorum turbanlıları benım gosuma gıdıyor acıkcası gun gormemiş ay parcası gıbı

0|0
    0|2
  • normal insanlardır.senin evleneceğin kişinin annesi kapalı diye oğlan hakkında ne düşünecen

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• normal insanlar. anormal ya da uç kısımları yok

0|0
    0|0
  • Türbanlılar diye tek tip erkekle beraber değiller. Nice yakışıklılarını gördüm. :D

1|0
    0|0
  • Bunu kalıplaştıramazsın ki..

1|0
    0|0
  • bekar hayatında yemediği halt kalmayan erkekte evleniyor,gayet masum yaşayanda evlenir...

olay hayata aynı çerçeveden bakmak sanırım...

0|0
    0|0
  • Namuslu erkeklerdir kendileri:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...