Ne olduda rüşveti yolsuzluğu savunur hale geldik.

Ne olduda rüşveti yolsuzluğu savunur hale geldik. haber sitelerine bakıyorum bazı tv kanallarına bazı gazatelere tamamen bir algı yanılması yaşatmaya çalışıyorlar. Ortada yolsuzluk değilde hükümete komplo var mıgibi davranıyorlar.

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Diyelim ki hükümete komplo? Sonuçta belgelere dayalı bir süreç işliyor ve kimse çıkıp biz yapmadık diyemiyor.

Bu durumda herkes şapkayı önüne koyup bir düşünsün. Kendi içlerinde bile bölünmeler başladı.

Hırsızlık devlet eliyle yapıldığında hak mıdır? Nasıl bir zihniyet hakimse adam ne yapsa hak görüyorlar.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Orospu çocuklarını, hırsızları, çakma padişahları çok seviyoruz memleketçe. Nedendir bilinmez

1|1
    0|0
  • bende size başka birşey söyliyim.

Operasyonu yapan polis kendi amirine başkanına haber vermeyip kalkıp gazeteciye haber veriyorsa orda bir komplo aramaları gayet doğal.

Yapmış yapmamış orası tartışılır.Bir art niyet söz konusu.Madem operasyon gizli neden gazeteciye haber veriyorsun.Neden operasyon yapılmadan önce borsada yüklü miktarda hisse satışı meydana geldi.

Buda göz ardı edilmemeli diye düşünüyorum.

Diğer türlü canları cehenneme zaten siyasete güvenim yoktu.İyice bitti.

0|0
    0|0
    • Ergenekon davasında da komplo aranıyor muydu?

• Bu ülkede olmaması gereken bir çok şey oluyor o kunudada haklısın. haber sitelerinde yorumlara bakıyorum sonuna kadar akp diyorlar ben bunun mantığını anlmıyorum 100.000.000.000 lık yolsuzluk dosyası var operasyon yapılmıyor. bu paralar bizim alın terimiz.

• Bakın ben burada akp yi savunmuyorum yanlış anlaşılmasın.Bugüne kadarda oy kullanmadım akp için.Kullanmayacağımda.Yolsuzluğu bütün hükümetler yaptı.Yapmadım diyen yalan söyler.Ergenekon davası çok ayrı bir olay.Eğer ergenekon davası amacına ulaşmış olsaydı.Yani o dava hiç görülmeseydi şuan durumumuz Mısır gibi olurdu.Demokrasi olmazdı.Asker başbakanı kendisi seçecekti.Eskiden olduğu gibi.

• % 50 yi zor tutuyor tayyip içerde. bir salsa türkiyede ayakkabı kutusu bırakmaz bunlar lashdlkjsah

0|0
    0|1
Yükleniyor...