Gittiğiniz bir yerde sizi yabancı zanneden oldu mu?

beni hastanede doktor yabancı zannedip arkadaşıma Türkçe biliyor mu diye sordu. sizin başınıza geldi mi hiç?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

• annemin başına gelmiş bir kere :D dolma bahçeyi gezerken yabancı bir tur da oradaymış, başka alana geçerlerken annemi de çağırmışlar ingilizce, o da anlamamış tabi :) bakıyor öyle ne diyorlar diye, bu sefer fransızca gitmemiz lazım demişler, el işaretiyle de çağırıyorlar :) yabancı dili fransızca olunca anlamış, ben türküm demiş :D öyle işte :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Ben kendime bile yabancıyım ama bunu fark edemezler :)

0|1
    0|0
  • bir kere başımda siyah şalla gezerken biri suriyeli sandıydı beni :D bir daha da siyah şal takmadım :D :D

0|1
    0|0
  • Turkiyede olmadi.

0|1
    0|0
  • ayyy çok garip ama istanbulda bir kaç kez alman sananlar oldu beni hahaha aslında benzemiyorum gözümde renkli değil ama yüz hattım benziyormuş çok hoş ve düzgün bir yüz hattım olduğunu söylerler özellikle sarışın olduğum zamanlarda almana benzetenler oluyor beni istanbula gittiğim zamanlarda ama garip yani :D

0|1
    0|0
    • sarışınken almanlara benziyorsan esmerken İtalyan olursun :)

• hahaha ayy süper bir fikir :D ama ben annemi babamı brakmam onlarıda götürmem lazım :D

• onlar da benziyorsa sorun yok :)

• Nedense çok sık oluyor ama en saçma olanı bilet gişesinde bir adamla birbirimizi turist zannedip İngilizce konuşmamızdı .

0|1
    0|0
    • o da güzelmiş :)) İngilizceni geliştirmiş olursun işte .fena mı .

• Her gün girip çıktığım metroda duran görevli beni yabancı zannediyormuş, kart almak istediğimde "sen Türk müsün!?" şeklinde bir tepki vermişti. Genel olarak da Türklere benzetilmem

0|1
    0|0
  • Cok bir sürü hikayem var :)

0|1
    0|0
  • Bebekken Çinli saniyolarmis

Kusadasinda genelde ingilizce konusmaya basliyolar bende onlari bozmuyorum komik oluyo :))

0|1
    0|0
  • Evet sultan ahmet de kitap satan bir bey yanımıza italyanca konuşup geldi kitap satmak istedi :))

0|1
    0|0
  • Turistik yerlere gittiğimde rus olduğum sanılıyor genelde.

0|1
    0|0
  • Ruslara benziyosun diyen oldu sadece

1|0
    0|0
  • Rus sanyolar genelde :)

0|1
    0|0
    • o sakat biraz :) tipini değiştir sen.

• aa bak onu bilmiyordum :) bıyıklısı da kötü olur ya :) bir gidip görmek lazım yine de :)

• link

al işte bak :)

• bana değilde anneme olmuştu :)

0|1
    0|0
  • Evet malesef oldu ama ben Türklükten memnunum o yuzden malesef dedim :)

0|1
    0|0
    • bizde memnunuz tabiki. o öyle sandı diye yabancı olacak halimiz yok ya.

• Turkiyede beni hep turist sanirlar..Turkce konussam bile ingilizce cevap aliom..okadar yani

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sultanahmet civarlarında -tamamen amatörce ve keyfe keder- yabancı kızlara Türk misafirperverliğinden örnekler sunuyor, onlara kılavuzluk ediyor, tarihi yerleri gezdiriyorum.

Elimde de ekseriyetle yabancı mecmualar oluyor.

O yüzden beni genelde yabancı zannederler.Bir keresinde tramvayda kara kaşlı bir kız yan yana oturduğumuz halde bana değil de ileride Türk olduğu bariz birine meramını açmıştı.

I*stranger in my own country durumları yani.

Nazi dönemi Alman aydınları gibi...

Ama göç etmeye niyetim yok bu çivisi çıkmış ve b.ka batmış ülkeden.

0|1
    0|0
  • havuzda adamlarla ingilizce konusuyodum do u speak turkish dedim ayıbediyon dedi :D

2|1
    0|0
  • İstanbul'da karşılaştığım Uzakdoğuluların hepsi beni görünce bir değişik bakıyordu, İlhan Mansız sanıyolar herhalde ahaha

0|1
    0|0
  • ben onlara yabancı durabilirim :))

0|1
    0|0
  • heryerde yabancı sanıyorla beni de

0|1
    0|0
Yükleniyor...