Ünlülerle neden fotoğraf çektirilir?

Sadece 3-4 saniyeliğine o kişinin yanında bulunmuş olmak bir şey ifade etmeli mi?

Güncellemeler:
Aklıma geldi.. link
Bir yaşanmışlıktan sonra e hadi bir fotoğrafla bu anı ölümsüzleştirelim olabilir ama justin bir hi demedi vaziyetine getirmek ya da bebekte kafede görüp rahatsız etmek suretiyle olmamalı.

0|0
19|11

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 18

• O anı ölümsüzleştirmenin tek yolu fotoğraf olduğu için olabilir mi?

0|3
    2|0
    • Hangi an?Ünlüyü görmek bir şey ifade etmemeli..

Onunla güzel bir gün geçirmek, ya da oturup yarım saat muhabbet etmek bi' fotoğrafla taçlandırılabilir, ona lafım yok..

Ölümsüzleştirilen şey o kişiyle aynı ortamda birkaç saniye nefes almak olmamalı..

• Sağlık olsun...

• Okan Bayülgen gibi burnu havada Cihangir kasıntılarının da çok umrundaydın Tacikk.

Yav bırakın bu işleri, yüz vermeyin şu adamlara.

• Ben çektirmem ne işim var ünlü diye bir fotografta onun yanında

1|1
    1|0
  • Benim için bir şey ifade etmiyor.

1|0
    0|0
  • Hatıra diye birşeyde olmasın o zaman

1|0
    0|0
  • Konusmuslugumun olmadigi kisilerle foto cektirmek bana gore degil. Unlu veya unsuz.

0|0
    1|0
  • Hava olsun diye

0|1
    1|0
  • Saçmalıktan başka bir şey değil

0|0
    1|0
  • her gördüğü ünlüyle çektrmek saçma tabi. hayranlık duyduğun bir ünlüyle fotoğrafın hatıra kalması yanında görmek kendini güzel olur tabiki. ama aa ünlü hadi foto çekilelim çok saçma

0|0
    0|0
  • Bır unluyle bıle fotom yok :(

0|0
    1|0
  • ego tatmını cevreye hava atma derdi falan

0|0
    0|0
  • O anı ölümsüzleştirme artı gösteriş

0|0
    1|0
  • çünkü güzel bir anı olarak kalıcak

1|0
    1|1
  • hc tnlamam vallah umrumda degil benim icin unlu olan babam :D

0|0
    1|1
  • asla anlamadığım ve anlayamıcam bir olay

0|0
    1|0
  • Umrumda olmas..napiyim unluyse..

0|0
    0|1
  • saçmalık ya bende çok çektirdim hava olsun diye mi çekiliyoruz napıyoruz anlamaım ki:)

0|0
    1|0
  • Dün Jennifer diye sayıklıyordun ya hah işte bu nedenle çektiriyorlar. Sen nasıl ki onlar için soru açıp zamanını harcıyorsan insanlar da fotoğraf çektiriyor.

2|0
    0|0
    • Jennifer başka <3

• Ahah:D

• gÜNCELLEYİP DURMA

• hava atmak için. bak ben kimlerle tanışıyom işte filanca ünlü, canlı gördüm ahaha demek için. ünlü ölünce de sağken arkadaştık asldnkn :p

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Şu 4 altımda yazanın tipe bak! Tam artist ya! İyi ki bir Gonca'sıyla vapurda iki lafın belini kırmış. (Belli, ellerde de ince belli.) Hemen bir sahiplenmeler, bir açmamış gül ilan etmeler. At hırsızı! Sapık!

Ama allah için güzel noktalara da değinmiş. Mesela narsizm bölümü filan :)

Tevfik Fikret'in "Devenin Başı" alegorisini, Hayvan Çiftliği'ne benzetirim öteden beri. Burada baş diye tabir edilen, padişahtı. Gövde ise ulusu/halkı temsil ediyordu. Bitmedi. Devletin ileri düzey erkanı "hörgüç"te; dalkavuklar ise "kuyruk"ta ifadesini bulmuştu.

Baş'ın iyiden iyiye meme yaptığı ve artık zımparanın da deva olamayacağı ahir zamanımızda, sanatçı taifesinin büyükçe bir kısmının "kuyruk" sokumunda yuvalandığı bir gerçek. Sokum, hörgüçe; hörgüç de başa monte edilmiştir. Oysa biz memeyi kuyruk kısmında görmek isterdik. Sanatçı, muhalif olan demektir. Konformizme, zulme başkaldıran demektir. Isırgan otudur. Arkaik medeniyetlerden bu yana da öyle olmuştur. Tamam... Sanatçıyı da çok abartmamak lazım. Yani sanatçı, dünyayı "direkt" dönüştüren/değiştiren kişi değildir. Olsa olsa bu dönüştürme mücadelesinin bir neferidir, parçasıdır. Ama neferdir en nihayet. Şimdikiler gibi -genellemeden uzak- saray soytarısı değil. Bu soytarıların, vaz ettikleriyle, belki daha da önemlisi vaz edemedikleriyle, 16. Louis'in ihsanlarla kendine bağladığı krallık kalemşörlerinden farkları yok. Alan razı, veren (satan) razı.

Gonca (Vuslateri) o açıdan candır. Canlardan biridir. Geometrik giysileriyle Laputalı gülünç bilginlerin; partal görünümlü hokkabazların ve cücelerin arasında, zincire vurtulmuş Gulliver'dir.

Gonca, Tarık Akan ile birlikte hasbelkader ve face 2 face görüştüğüm iki sanatçıdan biriydi. Diğerleriyle aramızda hep tampon bölgeler, demir parmaklıklar oldu.

Canım. Ünlü, sadece sanatçı demek değil ya. Az önce üzerinde buğulu buğulu bir Kim Novak bulunan -80'lerin olmazsa olmazı- albümlerdeki fotoğraflarıma baktım da. Galatasaray'ın aslan yeleli kalecisi Zoran Simoviç ile fotoğraf çektirmişim. Metin oktay tesisleri, antrenman sahası. 87/88 olmalı. Şort ve sandaletleriyle, tam 80'ler çocuğuymuşuz. Mustafa Hoca da yanda sinsi sinsi sırıtıyor.

Anılar, çekmeceden böyle birden çıkınca insana hey gidi günler dedirtiyor. İnsanı bir Susan Sontag modu kaplıyor.

Benden geriye 10 fotoğraf kalırsa, dolu dolu yaşamışım demektir... Kim söylemişti, hatırlamıyorum.

Cem Karaca ile bitirmeli... link

0|0
    0|0
  • Benim sadece Şener Şen ile var. Bodrum da karşılaşmıştık ve arkadaşlarla hatıra olsun diye çektirdik ve iyi ki çektirmişiz. Yeşilçam da kaç tane adam gibi aktör var ki? Ayrıca o resmimi hiçbir yere koymadım albümde durur. Ne faceye nede başka bir yere koymak aklıma gelmedi. Resim amacı hatıradır eskiyi hatırlatır hava atma aracı değildir.

1|0
    0|0
  • Çeken çeksin, sonra o anı çerçeveletsin.Yetmez tabii, torunlarına miras bıraksın.

Ben çekmem.

Neden mi?

Sanatçılar, hasta ruhlu insanlardır da ondan.Ünlülerin büyük çoğunluğu için hayranlarına gösterdikleri ilgi, bir angaryadan ötesi değidirl.

Yani tavşan dağa sevdalanmış, ama dağın umurunda mı durumları...

İstisnası var yalnız.

GONCA VUSLATERİ

Şahsen de tanıştım bu hatunla.Yakından da dünya güzeli ve onu diğer ünlülerden kalın çizgilerle ayıran "mütevazılık " gibi bir etiket taşıyor boynunda.Koftiden değil ama, harbi bir kız bu.

Onu bir gün Eminönü - Üsküdar vapurunda görebilirsiniz.

Gonca'm benim.Açmamış gülüm.

0|0
    0|0
  • kıvanç tatlıtuğ benim okulumda öğrenciydi.lavukla foto çektirenler olurdu benim boyumda onun kadar neredeyse gelin benle foto çektirin derlerdi çektirmediler hiç beyaa

0|0
    0|0
    • cücelerle çekilme foto benim gibi heybetlisi sana yakışır mnskm aynen :D

• Aynen anam, boyumu biliyorsun zaten.

Bana senin gibiler yakışır yavrum.

1.75 boduru ben ne yapayım ?

Mucu :*

• benim için ifade etmiyor kimsenin egosunu beslemek gibi bir düşüncem yok ama gariban ünlülerin hoşuna gidiyor o ayrı

0|0
    0|0
  • bi heves işte :/

0|0
    0|0
  • Hiç çektirmedim, çektirmem de.

0|0
    0|0
  • senin dediğine gelirsek , fotoğraf çekmek saçma baştan , sonuçta saniyelik bir şey

0|1
    0|0
  • O resim çekme sırasında ünlü ne basıyordur içinden ama :D:D bizimkide garibim gülümseme pozları böle içten samimi :D

0|0
    0|0
  • hayır degil

0|0
    0|0
  • Sonra o resimlerle hava atmaya çalışanlar var zavallılığın dibine vurmuş insanlar işte

0|0
    0|0
Yükleniyor...