Öğrenciler ya da öğrenciliği atlatmış olanlar. yurt mu ev mi ?

yurtta mı kalıyorsunuz evde mi apartta mı.? yoksa ailenizle misiniz? özel yurt mu devlet mi? şartlar nasıl memnun musunuz? fırsatınız olsa başka bir durumu seçer miydiniz? hangisi sizce daha rahat ?

• Ev
    43% (3)33% (3)38% (6)Oy Ver
  • Apart
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yurt
    0% (0)33% (3)19% (3)Oy Ver
  • Aile yanındayım
    57% (4)34% (3)43% (7)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|13

En İyi Kız Görüşü

• Her birinin artı ve eksileri farklı...

Ailedeki rahatlığı hiçbirine değişmem...

Her akşam, en samimi halleri ile beni bekleyen insanlara bir an evvel kavuşmak için, koşa koşa evime gitmeye paha biçemem...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Evde kalıyorum. Evde tek başına yaşamak kadar rahatı yok.

1|0
    0|0
  • Yurt sıkıcı olur küçücük odada bir sürü kişi kalırsınız yemekler standarttır aylık belli ücretini ödersin ısınırsın edersin ama evde kalırsan kalacağın kişiler sıkıntı para sorunu olur kirası doğalgazı elektriği filan çoğu zaman soğukta kalırsınız yemek yapma derdi filan var yemeği beğenmezsen laf edemezsin çıkarsın çarşıda yersin öyle yani evde rahat olur bişey diyemem ben lisede üniversitede evde kaldım maddi durumum iyi olduğu için tek kaldım hiçbir sorun yaşamadım daha sonrada evlendim zaten yemek yapmayıda sağolsun annem öğretmişti az çok hiç zorlanmadım tek kalırken .

1|0
    0|0
    • hımmmm. işte özel aparttayım ben de kalabalık değiliz. çok da rahatız ama yurda girişimiz biraz erken

• eve çık en güzeli.ben öyle yaptımdı.

1|0
    0|0
  • evde ders çalışmak, temizlik bulaşık arkadaşlar dağınıklık uyku sorunları vb çok olur..

Öğrenci olmak istiyorsan Yurt elbette..

1|0
    0|0
  • Lise de dahil olmak üzere yatılılıktaki 9. yılım, MEB'den bir plaket bekliyorum :P

1|0
    0|0
    • vayyy :) rahat mısınız peki ?

• Hayır dostum, kalacağım insanalrı ben seçemediğim için çoğunlukla istemediğim insanlarla aynı ortamda kalıyorum ve ister istemez sinirimi bozuyor bu durum.

• hadi yaa. yani devlet yurdu kalabalık oluyor :(

• Evde kalıyorum. Gerçi ablamla beraberim ama öğrencilik yaşamak istiyorum diyosan ev !

1|0
    0|0
  • tek başıma kalıyorum hayatta apartta kalmam tek dublex evim var müzik aç kapa derdi yok sırf onun icin :D

1|0
    0|0
  • dostum eğer ilk yılınsa yurt apart vb. yerler senin için daha iyi olur sağlam bikaç arkadaşın oldumu onlarla eve çıkarsın. ama ikinci yıl ve ondan sonraki dönemler için asla yurt apart vb. yerlerde kalma üni hayatı yaşayamazsın

1|0
    0|0
    • evet yani . aslıda apartım çok rahat ama özel hayat o kadr olmuyor

• olmaz tabi :D

• bilemiyorum. bakalım artık duruma. çok özel hayat eğlence peşinde de değilim aslında ama yurdumun giriş saati erken. aksam 8 bile değil yani.s

• yurtta kalıyorum maddi yönden iyi olsaydım kesinlikle ev ordaki rahatlık gibisi yok

1|0
    0|0
  • Ev daha iyi bence ..

1|0
    0|0
  • evdeyim :) ama yurt en iyisi . hele özel yurt olunca :)

1|0
    0|0
  • Ev en iyisi yurt filan sarmıyor o kadar

1|0
    0|0
  • amaç okumaksa ailenle ol. gezmekse yurda çık. evde serbest takılmak , kafanı dinlemek, arada bir dağıtıp eve 3 te gelmek, ev partisi yapmaksa eve çık. ben evdeydim keşke yurtta kalsaymışım diyorum.

0|1
    0|0
    • hımm. amacım okumak ama sadece inek gibi okumak da değil yani :) yurdumun giriş saati diğerlerine göre erken. yani bir aksam 8 bile değil...s

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...