Kapat

Aranızda Duman grubu hayranı var mı?

duman bence çağdaş müzikle türk toplumumun duygularını yansıtan bir müzik yapıyor dumanın tarzını beğeniyor musunuz?

0|0
3024

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 29

• Fena değil ve canlı seyretmeyi sevmediğim bir grup çünkü cidden dumanlı çıkıyorlar sahneye

0|0
    0|0
  • 25martda ızmırde gıdecegm sevdıcegımle gruptakılerın ısımlerını sorsanız bılmem ama sarkılarını bılırım cok guzel cunku seslerıde oyle

0|0
    0|0
  • Severim, dinlerim.

0|0
    0|0
  • ben beğeniyorum ama şimdi favorim Hayko

0|0
    0|0
  • daha önceden seviyordum ve dinliyordum ama ihlas suresi ile dalga geçtikten sonra adlarını bile duymak istemiyorum!

link

0|1
    1|0
    • ihlas suresiyle değil din kisvesi adı altında insanları sömürenlere atıf yapar o şarkıda :)

• öff be sordunuz cevapladım ne olursa olsun yaptıgını hoş bulmuyorum bunun savunmasını da yaptınız artık konuyu kapatınız...

• ben bu linkte şarkı dinlemedim. bence birileri din kisvesi altından oyun oynamaya kalkıyor. müzik insanları coşturan bir öge olduğu için müziğe ve müzik gruplarına saldırıyorlar.

• favorim değil ama dinlerim arada.

0|0
    0|0
  • Şimdi sen bana diyorsun ki, "Adamların uyuşturucu kullanıp müziği o kafayla bu hale getirmeleri çağdaşlıktır." Öyle mi?

1|1
    4|0
    • banane ıçıyosa ya sezen aksuda uyusturuceu kullanıyor bu ulkede pop star dıye tabır edılen tarkanda kullanıyor netıcede yaptıklarıdır onemlı olan yasadıkları degıl o mantıkda gıdersen turkıyedekı çogu sevıen sesı dınlememen lazım

• tamam oyle olsun

• kafeinnn arkadayız kız +1

• lisedeyken sıkı hayranıydım. şimdi de çok seviyorum ama o hstalık hali bitti..

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok başarılılar hatta aklıma getirdin hemen bi duman playlist yapayım :)

0|0
    0|0
  • şarkılar güzelde o yazı ne yahu çağdaş müzikle falan:d o adam benim duygumu neyimi yansıtmasın mümkünse tipe bak sarhoş gibi belkide gibisi fazla :d

0|0
    0|0
    • sen sanatçıları tıpıne gore dınlıyorsan bılemem ama turkıyede elektro gıtarı bu kadar ıyı çalan sayılı gruplardan sesını çok güzel kullanabılıyor turkler arabeskı seven bırmıllettır rock muzıgı ıngılzceden çevırme abuk sabuk sozlerden kurtarıp buyuk bır kesımın kulagına hıtap eden bır şekle soktu sanatçıları tıpıyle yasantısıyla degıl yaptıklarıyla analız et

• ne alaka ben sana sanatla ılgılı bıseymı dedım anlamıyosun mu dedım ben tıpıne bak demen yanlıs dedım yoksa banane

• farklı frekanslarda aynı anlamlarla konuşuyoruz belkide:)

• ergenlik zamanımın grubuydu şimdi beni saran tek şarkısı "aman aman"..

0|1
    1|0
  • Seviyorum,beğeniyorum.

0|0
    0|0
  • çok severim

0|0
    0|0
  • sırf ergenler seviyor diye sevmemezlik edemem.

0|0
    0|0
  • 1 numaralı fanıyım.

0|0
    0|0
  • Konseri olsa da gitsek

0|0
    0|0
  • Severim dumani

0|0
    0|0
  • Duman dinlenmez mi ya bi cok sanatcidan cok daha iyi muzik yapiyolar

0|0
    0|1
  • Tuhaf ama sevmem.

0|0
    0|0
  • sevmem

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 24

• Sözleri fena degil ama o kadar da büyütmeyin ya. Ben sesi begenmiyorum

0|0
    0|0
  • Tarzı güzel..Bide sahneye kafaları birmilyon şeklinde cıkmasalar dahada sevecem.

0|0
    0|0
  • severim dinlerrim

0|0
    0|0
  • hayranlık boyutunda değilim ama sewerim dinlerim

0|0
    0|0
  • link

3:02'den 3:36'ya kadar hayranım sadece.. Onun haricinde gıcık oluyorum bunların komplesine..

0|0
    1|0
  • boş müzik yapıyor

0|0
    0|1
  • kafan dumanlıyken güzel gidiyo

0|0
    0|0
  • en sevdiğim türk rock grubu.

0|0
    0|0
  • Severim dinlerim hayranıyım

0|0
    0|0
  • Duman'ı her yaş grubu dinler. Ben de çok severim.

0|0
    0|0
  • lise hazırlıktayken özellikle serviste falan çok dinlerdim hatırlıyorum bir kaç parçası hala aklımda hatta ama uzun yıllar oldu dinlemeyeli

0|0
    0|0
  • evet severim :)

0|0
    0|0
  • ben şahsen dinliyorum ve çok beğeniyorum

0|0
    0|0
  • evet hayranıyım şuanda onu dinliyorum :)

0|0
    0|0
  • severim dinlerim hatta dinliyorum :)

0|0
    0|0
  • duman olsun yeter...

0|0
    0|0
  • Birkaç parçasını dinlerim...

0|0
    0|0
  • şarkılarını tersten dinleyince ağır subliminal beyin yıkama yapan grup.

0|0
    0|0
  • ewt var 23 mart izmir ooze venue dayız:)

0|0
    0|0
  • seni kendime sakladım, senden daha guzel..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    4
Yükleniyor...