"Tayyip'i üzmek Allah'ı üzmektir" kitabı

link Böyle bir kitap bedava dağıtılıyormuş. Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
İşte kitaptan resimler: link

0|0
8|16

En İyi Kız Görüşü

• Uykusuz'dan daha komik :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• incilin bedava dağıtıldığı bu ülkede kuran parayla satılıyor, milyonlarca insan kendi din kitabında ne yazdığını bilmeden dindarlık taslayıp inançlarına(cahilliklerine) laf ettirmiyor.bir de üzerine din sömürüsü ile iktidara gelenlere gönülden(*) bağlanıyor.

bunu okusunlar diyeceğim de hitap ettiği kitlenin okuma alışkanlığı varmış gibi gelmiyor nedense.beleş dağıttıkları kömürü tutuşturmak için kullanılır muhtemelen :/

hea netten baktım ilahi kitabıymış ve soru başlığındaki kısım içeriğinden bir alıntıymış.kitabın isimi ilahilerle hakka çağrıymış.yeter ya alkollüyüm zaten :(((

link

0|0
    1|0
  • Sonra "Neden Allah'a küfrediliyor_ diyorlar.

2|1
    1|3
  • Peki Allah'ın yarattığı 70 milyon kulu üzmek nedir?

4|1
    0|0
  • alan birisi bana göndersin merak ettim kitabı

0|0
    0|0
  • ona verilen parayla engellilerin giderini karşılasalardı. :/

0|1
    0|0
  • işte ATATÜRK ün astığı kestiği din adamı kılıklı sahte müslümanlar bunlardı adamın bir 10 yıl daha ömrü olsaydı bunlar gib i namussuzların kökünü kazıyacaktı ya

0|0
    0|0
  • O kitabin yazarida dot kili bir kadin

0|0
    0|0
  • yorumsuz...

0|0
    0|0
  • Bunu okuyup inanan müslüman var mıki

0|0
    0|0
  • En az 7-8 ay önce gördüm.

0|0
    0|0
  • Gök tanrıdan bahsetmedigi kesin...

0|0
    0|0
  • kitabı neden göstermemiş?

0|1
    1|0
  • Arkadaşlar biraz koyun olmayın. Bu yazıyı köşe yazısı yapıp ve burada paylaşan arkadaşın aklında şüphe duyarım. Her yazılanı, çizileni kabul edip uyguluyorsanız pes doğrusu. İnsanlar balkondan aşağı atlıyormuş. Gidip atlayın hadi. Yaw Bizim bu millet koyun psikolojisi taşıyor. Bir deli bir taş attımı herkes oraya taş atmaya çalışıyor. Akşam akşam güldür ya beni ne diyim ben sana şimdi.

1|1
    1|0
  • yav 3 sene önceki bir lokal olay... sen onu boşver de Tayyip"i Allah üzecek yakındır...

5|1
    1|0
  • kesin bunu chp ya da başka odaklar yapmıştır.tamamen akp yi bitirmek için yapılmış kasıtlı provokatif eylemler.

0|2
    3|2
  • son çırpınışları bunlar halk herşeyi anladı bütün şehirlerde hükümet istifa yürüyüşleri var ama yandaş tv'lerde 5 saniye bile yayınlanmadı hiçbiri. artık faiz lobisi israil vs muhabbeti de kurtaramıcak bunları

3|1
    0|2

Kızlar Ne Diyor 7

• Doğru bir bilgi olup olmadığını bilmiyorum. Şayet doğru ise ve cemaat bunu okuyup tehlikenin farkına varamayacak kadar cahil ise ne desek boş.

0|1
    1|0
  • kitabı kendi elimde görmeden inanmam. o kadar camiye giden tanıdığım var etrafımda birinden biri getirirdi illa ki. yok böyle vişey

0|1
    2|0
  • Bi peygamber ilan etmedikleri kaldı. Bişeyin ölçüsünü bilseler olmaz zaten..

2|1
    0|0
    • bir belediye başkanı vardı sanırım doğu illerin birinde 5 sene kadar önce,ama neresi hatırlayamadım...o demişti peygamber gibi adam diye:))))

• Televizyonda da duydum bu kitabı. Tez zamanda sipariş edecem ^_^

0|1
    1|0
  • oldu olcak akp ye oy vermeyen cehenneme gidicek desinler la havle vela kuvvete illabillahil alıyyıl azim

1|1
    0|0
  • Tabii tabii

0|0
    0|0
  • Allahim sana geliorum.. dusuncem bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...