Kimin burcu ne?Kim ne burçtan?

Burcunuz ne ? Söylerseniz burç yorumu yapabilirim..

Çok ciddiyim bu konuda iyiyimdir.Kim istiyor?

Güncellemeler:
benm burcumu bilene en iyi cevap hadi bakalım tahminde bulunun :) maksat eğlence olsun

0|0
22|32

En İyi Erkek Görüşü

• Bende isterim :) Yengeç

1|0
    0|0
    • Yengeç burcu erkeği nazik, dürüst, ağır başlı ve mağrur yapısıyla dikkat çeker. Duygusal yapısı oldukça hassastır. Sevgi ve saygı onun için vazgeçilmez temel taşlarıdır. Çevresindeki insanlara değer verir ve onlara yardımcı olamaya çalışır. Onların zayıf taraflarından faydalanmaya çalışmak yerine onlara destek olmaya çalışır. Yengeç burcu erkekleri paraya çok önem verir, fakat bunun nedeni maddi anlamda kendini güvende hissetme ve yakınlarının zor duruma düşme ihtimaline karşı tedbirli olmakistr

• Bildim bildim :D

Erkekler Ne Diyor 31

• sen kova burcusunn :)

1|0
    0|0
  • Sen yengeçsin.

Ben Aslan.

Burç yorumu alabilir miyim ?

1|0
    0|0
    • Aslan burcu erkeği ılımlı, zeki, sevecen, romantik ve pratik tavrıyla dikkat çeker. İkili ilişkilerde mükemmel bir partnerdir. Gururlu aslan burcu erkeği iltifatlardan ve övgülerden çok keyif alır. Ateş grubundan olduğu için sinirlendiğinde kızgınlığı patlama şeklinde cereyan eder. Kin tutmaz ve kızgınlığı gelip geçicidir.

• Teşekkür ederim iyiydi :)

• Yengeçsin zti sen

1|0
    0|0
  • öküz burcuyum

0|0
    0|0
  • başak burcusun

0|0
    0|0
  • sana sormalı sen ne burcusun balık mı ilk bilene en iyi cevabı ver bence :D

1|0
    0|0
  • akrep burcuyum

0|0
    0|0
    • Bazi yönlerden akrep aykiri bir kisiliktir. Diger su gruplari uysallik gösterdikleri halde akrepler atesli ve saldirgan olurlar. Kendilerine meydan okundugunda saldiriya geçerler. Kiskançlik, dikkafalilik, kincilik, kuskuculuk en olumsuz taraflaridir. Yasam ve ölüm üzerinde düsünmek onlara ilginç gelir. Günesin akrep burcunda olmasi olumlu bir görünüm sayilmaz, özellikle dogum haritanizda günes 6.eve düsmüs ise saglik sorunlari görülür. Yüksek ates ve dolasim bozukluklarinin göstergesidir.

• hadi bakalım

• Yay burcuyum

1|0
    0|0
  • Balıgım la ben.

0|0
    0|0
    • Balık insanında güçlü duyarlılık, yumuşaklık, yüksek hayal gücü, acıma duygusu ve şefkat, sezgi gücü özellikler olarak sayılabilir. Balık kişiliğinde bilinçaltı ve bastırılmış gizli arzular ve kendini eleştiri önde gelir. Değişken burçlardan biri olduğundan hem adaptasyon kabiliyeti vardır hemde her konuda eli işe yatkındır. Ayrıca esneklik ve taklit kabiliyetleri de ilave edilebilir. Bazen kurnazlık yoluyla olsa da her sorunla başa çıkabilir.

• Kısacası ben :) hepsi çok doğrı

sezgilerim tampon görevi de yapar<3

• Oglak burcu yorumamana gerek yok asagida okudum

sen yeni burcsun neydi yilan burcumuydu neydi

0|0
    0|0
  • 25 Nisan Boga) Bende isterim)

0|0
    0|0
    • Boğa burcu erkeği inatçı, çalışkan, hareketli ve sakin yapısıyla dikkat çeker.Bu sakin görünüşünün altında oldukça hareketli bir insan vardır. Kızdığı zaman oldukça inatçı olur ve hiçbir şekilde düşündüklerinden ödün vermez.

• Başak olarak hep dışlandım bugüne kadar, iyi bir şeyler söyle gözünü seveyim :)

0|0
    0|0
    • Neşeli ve canlı bir karakter sergiler. Sorunlarla kolaylıkla baş edebilir. Başarı onun için olmazsa olmazlardandır. Düzensizlik ve disiplinsizlikten hoşlanmaz.Her şeyin yerli yerinde olmasından haz duyar.Başak burcu erkeği inatçı, titiz,detaycı ve mantıklı yapısıyla dikkat çeker. Hoş ve sevecen bir mizacı vardır. Daima bakımlı ve hoş görünmeye dikkat eder. Hırslı ve çalışkandır. Para konusunda tutumludur.

• 27 mayıss ikizler'iyimm :))

0|0
    0|0
    • İkizler kişiliği her işe yatkın çift karakterli bir kişiliktir. Çabuk düşünürler, çabuk hareket ederler. Bir an neşeli bir an mutlu olabilirler ve başkaları onları anlamakta zorluk çeker. Bu burcu kapsayan özellik iletişime öncülük yanında akıl ve zeka ile değişim sayılabilir. İletişimden anlaşılan konuşmak ve öğrenmek sanatıdır.

• burcumun özelliklerini %85 tasırımm :) bana çift karakterli olmamdan dolayı iki yüzlü diyenler bile oldu .. :/

• cinsiyet söylerseniz daha ayrıntılı yrmlarım

• boğa burcuyum

0|0
    0|0
    • Boğa insanları çocukluğundan itibaren sevgi ve aşırı ilgiye ihtiyaç duyarlar. Bu yetişkin olduğu zamanda devam eder. Karşı cinse olan bağlılığı da biraz bu yüzdendir. Fiziksel olarak çok çekicidirler ve doğanın bu hediyesinin bilincindedirler. Bakımlı görünmeye büyük özen gösterirler. Onlar için kendilerine bakmak çok anlamlı bir iştir. Kendisini göstermek için yaptığı hareketlerin hepsi çevresinin dikkatini çekmek içindir. Kesinlikle konuşkan, çok sesli ve düşüncelerini açıkça belirten iyi bir

• teşekkürler yorumun için

• oğlak burcuyum... ayrıca birazdan mazoşist olduğumu da öğreneceksin :P

0|0
    0|0
    • ben burç yorumu bekliyordum :P

• Oğlak burcu geleneksel olarak, becerikli ve güvenilirdir. Sağduyu, disiplin, yargi yeteneği ve verimlilik,kendini kontrol etmek,basiret ve adalet duygusu olumlu taraflaridir.yüksek amaçlar için kendini feda edebilir.sahte ve yapmacik bir idealizm veya romantik bir kahramanlik oğlaklarda bulunmaz. Geleneksel değerlere bağlilik ve bunlari korumakla bütünleşir. Mizacinda otorite sağlamaya ve uymaya bir meyil vardir. Zihin işlevleri ağir olabilir fakat, ayni zamanda mahir ve cesaretlidir.

• koç burcusun

0|0
    0|0
  • Senin burcun ikizler ya da akrep :)

0|0
    0|0
  • sevimli ikizler yeminle..

0|0
    0|0
    • İkizler genelde ilgi odağıdır ve yanında kendini çok iyi hisseden, entellektüel insanlarla dostluk kurar. İki ya da üç şeyi birarada yapmak ona zor gelmez. Kişilikleri ve yaşam tarzları onların tek ifadesidir ama aynı zamanda cazibeli, liderlik yeteneğine sahip, neşeli, gayretlerini endişeli ve sorunlu olduklarında bile kaybetmeyen iyimser insanlardır. Keskin zekası ve akıllı düşüncelerine rağmen aslında iflah olmaz bir romantik, idealist ve hayalcidirler. Fantazileriniz sizi en büyük spekülasyon

• 20 Nisan Koç :)

0|0
    0|0
    • Koç kendini sinirlanmiş ve başarisi engellenmiş hissettiği anda, koçun içindeki savaşçi tabiat birdenbire canlanir. Bir koça birşeyi beğendirmek zor ve yorucu bir iştir. Bununla birlikte koçun yardimseverliğini reddettiğinizde karşinizda yaralanmiş ve hayal kirikliğina uğramiş bir insan bulursunuz. Çünkü aldirmaz görünmesine rağmen o, aşiri derecede hassas ve duygusaldir. Paylaşma ve yardim teklifinin reddi durumunda tepkisi depresif bir halde içe dönme olabilir,

• Ahah ne var be :D

• pardon size değiş şu benitomussolini'yeydi lafım :)

• kova burcuyum .merak ettim yorumunu

0|0
    0|0
    • Kova kişisi dürüst ve adaletli olur. Her soruna ve olumsuzluğa karşı doğal bir direnç sahibidir. Bağımsızlığına düşkündür. Bireycilik gelişmemiştir. Toplum insanlarıdır. Tutuculuğa ve geleneksel adetlere inatla karşı koyarlar. Bununla beraber kova kişisi kurulu düzenin rotasına uyar. Kova insanları bencil olmadıkları gibi dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çalışırlar. Yenilikten, değişimden ve gerçekten yanadırlar. Kovalara yalnız yaşamak daha çekici gelebilir. Çocuklarının da özgür olmalar

• teşekkür ederim

• rica ederim

• bende ikizlerim başka bir yorumunu okudum ama bir de kendi nickimin altında okudum yorumlarsan sevinirim :)

0|0
    0|0
    • İkizler kişiliği her işe yatkın çift karakterli bir kişiliktir. Çabuk düşünürler, çabuk hareket ederler. Bir an neşeli bir an mutlu olabilirler ve başkaları onları anlamakta zorluk çeker. Bu burcu kapsayan özellik iletişime öncülük yanında akıl ve zeka ile değişim sayılabilir. İletişimden anlaşılan konuşmak ve öğrenmek sanatıdr.

• teşekkür :)

• Kova Yükselenim Yay

0|0
    0|0
    • aynı ben iyiniyetli çocuk :)

• ova kişisi dürüst ve adaletli olur. Her soruna ve olumsuzluğa karşı doğal bir direnç sahibidir. Bağımsızlığına düşkündür. Bireycilik gelişmemiştir. Toplum insanlarıdır. Tutuculuğa ve geleneksel adetlere inatla karşı koyarlar. Bununla beraber kova kişisi kurulu düzenin rotasına uyar. Kova insanları bencil olmadıkları gibi dünyayı daha iyi bir hale getirmek için çalışırlar. Yenilikten, değişimden ve gerçekten yanadırlar. Kovalara yalnız yaşamak daha çekici gelebilir. Çocuklarının da özgür olmaları

• 3 ağustosta doğdum sen hesap et.

0|0
    0|0
    • Eleştirileriyle bir insanı kırıp kırmadığı onun için önemsizdir. Başka bir fikrin doğruluğunu kabul etmemekte direnir. Onun kararları hatasızdır. Ayrıca hakimiyet hırsı, ilk bakışta anlaşılmasaydı gizli kalabilirdi. Aslan başka türlü yapamaz, herşeye herkese hükmetmelidir. Şaşırtıcı olan Aslan, büyük problemleri çözerken bile sakinliğini kolayca kaybedebilir. Kendilerine verdikleri değere bağlı olan ve her problemi çözmelerine yarayan güçlü azim, onları gıpta edilecek derecede hoş gösterir.

• İyi birşey mi kötü birşey mi anlamadım ben en iyisi inanmamaya devam edeyim :)

• Oğlak. söle bakalım 2014 nasıl olcak?

0|0
    0|0
    • sadece burç yorumu yapıyrm

• bir dakkada neden insanlarla dalga geçiyorsun ben 19 yaşındayım bnden büüyük veya küçük olabilirsin tanımadığın birini yargılamak ne haddine? Ne biliyorsun ben dünyanın en iyi insanıyım veya en kötü veya en güzeli yani neden yargılıyorsun onu söyle bn senle dalga geçtimmi? shat up dedim sus dedim susmadın bune arkadaş ya ben buna resmen çekememezlik derim. Net

• Sen büyüklerinle nasıl konuşmn gerektiğini öğren. Sınıf arkadaşın değilim ve büyüğünüm ayrıca beni tanımıyosun sende. Shat up ne oluyo yani? ne kadar çocukça davrandığının farkındamısın? inan söyleyene kadar yaşını bilmiyodum ama tahminim doğruymuş. Herkes sana olumlu şeyler yazıcak diye bişey yok. eleştirilerede açık olman lazım. Sen büyü önce, neyini çekemicem anlamadım. Abuk subuk şeyler düşüneceğine, saygılı olmayı ve eleştirilere açık olmayı öğren. Buda benden abi tavsiyesi ergen kardeşim

• 20 Nisan sanırım koç

0|0
    0|0
  • Boğa burcuyum yükselenim de boğa, hadi çık bakalım bu işin içinden :)

0|0
    0|0
    • Boğalar genelde sabit fikirlidirler. Hayatı siyah beyaz bir resim gibi görürler. Aynı zamanda yakın çevresindeki insanlarla birlikteyken anlaşmaya daha yatkındırlar. Boğa erkeği manevi olan herşeye bağlı olmasına rağmen bir kadının bütün entellektüel yanını ortaya koymasına da çok değer vermez. Bu durumda kadın erkeğin kayıtsızlığını ifade eden soğuk bakışlara maruz kalır. Arasıra arkadaşlarını beklenmedik araklarla şaşırtmanız, şimdiye kadar söylenenlerin bir inkarı değildir.

• 7 Nisan Koç <3

0|0
    0|1
    • Koç kendini sinirlanmiş ve başarisi engellenmiş hissettiği anda, koçun içindeki savaşçi tabiat birdenbire canlanir. Bir koça birşeyi beğendirmek zor ve yorucu bir iştir. Bununla birlikte koçun yardimseverliğini reddettiğinizde karşinizda yaralanmiş ve hayal kirikliğina uğramiş bir insan bulursunuz. Çünkü aldirmaz görünmesine rağmen o, aşiri derecede hassas ve duygusaldir. Paylaşma ve yardim teklifinin reddi durumunda tepkisi depresif bir halde içe dönme olabilir,

• yengeç burcuyum

0|0
    0|0
    • engeç burcu insanı mantıktan fazla sezgiye bağlı olmaya meyillidir. Ruhları sakin yumuşak ve duyarlıdır. Bu duyarlı yapıya karşın yengeçler dışa karşı korunmalarını sağlayan kalın bir kabukla örtülüdürler. Ay tarafından yönetilen tek zodyak burcu yengeçtir. Ay ve yengeç genellikle birbirlerinin olumlu özelliklerini daha da güçlendirirler. Bununla birlikte toyluk ve aşırı güven meyli ortaya çıkabilir.

• ele geçirmesi demek

• ay beni nasıl ele geçiriyor

• Boğa burcuyum, yorumların için şimdiden teşekkürler

0|0
    0|0
    • Boğa umudun burcudur. Boğasız bir burçlar kuşağı düşünülemez. Sabırlı, sorumluluk sahibi boğa burçlar içinde en insancıl ve sıcakkanlı olanıdır. Boğa insanı ruhsal varlığına olduğu kadar maddesel varlığına da bağlıdır. Dış görünüşü ile sakin ve tepkisiz görünen boğa insanı kışkırtıldığında kızgın bir boğa gibi saldırıya geçer. Eyleme geçmekte ağır kanlı fakat kızgınlıkta zaptedilmesi güç bir mizaç sayılır. Boğaların dışa yansıyan özellikleri arasında sabırlı olmak, elinden iş gelmek ve mülkiyetç

• :) ne mutlu bana

• Hakikaten bir insanın burcu karakterini bu kadar mı etkiliyor :S

• Timsah burcuyum.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 22

• 18 Ağustos Aslan ,Ben özelliklerini biliyorum üstelik taşıyorum da.Bir yorumda senden gelsin bakalım :))

0|0
    0|0
  • 24 ocak kova

0|0
    0|0
    • Kova burcunda zeka ve kavrama özellikleri, entellektüel sezgi belirgindir. Tarafsız ve objektif olması, yüksek düşünce kapasitesi, icat kabiliyeti ve fikirlerle dolu olması, kavrama yeteneği yüksektir. Fiziksel olarak sürekli hareket halindedir.kafası genellikle organizasyona yöneliktir. Matematik ve bilimsel uğraşları bile başkaları üzerinde geniş etkiler yapa

• Tarot marot bakıyonmu bari bacım(:

Aslan diyim benimkinede el at

0|0
    0|0
    • Aslan, kişiliğinde canlılığı,yaşam gücünü, ihtirası, yiğitliği ve asaleti temsil eder. Yürüyüşü, canlı hareketleri , sıcaklığı , sağlam ve sakin görüntüsü ile tanınır. Asla kendisinden şüpheye düşürmeyecek güçlü bir yapısı vardır ve son derece sıcak kalplidir. Genellikle doğru olan öğütlerini severek paylaşır, birisinin bunu isteyip istemediği önemsizdir. Tamamen iyi yüreklilikle buna teşebbüs eder, ama bazen bu öğütler , bazılarına fazla gelebilir ve bu yönü ile sevilmeyebilir.Cinsiyet lütfen?

• Ama ama :( saol canım diğeri için

• rica ederm ne demk her zamn

• ikizler burcuyum

0|0
    0|0
  • oğlak kadını, yükselen başak?

0|0
    0|0
    • Oğlak burcu kadını hırslı, neşeli, evcimen, çalışkan ve dürüst yapısıyla dikkat çeker.Güçlü olmayı sever ve bunun için elinden gelen çabayı gösterir. Bilgi ve kültür zenginliği de onun için önemlidir.Oğlak burcu kadını oldukça mantıklı ve gerçekçidir.Böylece olaylar karşısında daha çabuk karar geliştirebilmektedir

• teşekkürler

• Kova ya da akrep olabilir

0|0
    0|0
  • akrep burcuyum :)

0|0
    0|0
    • Bazi yönlerden akrep aykiri bir kisiliktir. Diger su gruplari uysallik gösterdikleri halde akrepler atesli ve saldirgan olurlar. Kendilerine meydan okundugunda saldiriya geçerler. Kiskançlik, dikkafalilik, kincilik, kuskuculuk en olumsuz taraflaridir. Yasam ve ölüm üzerinde düsünmek onlara ilginç gelir. Günesin akrep burcunda olmasi olumlu bir görünüm sayilmaz, özellikle dogum haritanizda günes 6.eve düsmüs ise saglik sorunlari görülür. Yüksek ates ve dolasim bozukluklarinin göstergesidir.

• teşekkür ederim bu arada dediklerin doğruu tam bnden bahsediyorr kişilik olarak :)

• koç burcuyum biraz yorum yapar mısın? :)

0|0
    0|0
  • oĞLAK CANDIR

0|2
    0|0
  • kovayım ben de. neyine yorum yapılır ki

0|0
    0|0
    • Kova burcu erkeği nazik, iyimser, özgürlüğüne düşkün ve çok yönlü yapısıyla dikkati çeker. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik sergilemesine neden olur. Duygularını kolay kolay belli etmez. Hoş ve neşeli kişiliği toplum içinde sevilen bir insan olmasını sağlar.

• benden de ne erkek olur ha

• Yengeç

0|0
    0|0
    • Yengeç burcu insanı mantıktan fazla sezgiye bağlı olmaya meyillidir. Ruhları sakin yumuşak ve duyarlıdır. Bu duyarlı yapıya karşın yengeçler dışa karşı korunmalarını sağlayan kalın bir kabukla örtülüdürler. Ay tarafından yönetilen tek zodyak burcu yengeçtir. Ay ve yengeç genellikle birbirlerinin olumlu özelliklerini daha da güçlendirirler. Bununla birlikte toyluk ve aşırı güven meyli ortaya çıkabilir.

• İkizler bağyaanını yorumlayabilirsin mesela.

0|0
    0|0
    • İkizler kişiliği her işe yatkın çift karakterli bir kişiliktir. Çabuk düşünürler, çabuk hareket ederler. Bir an neşeli bir an mutlu olabilirler ve başkaları onları anlamakta zorluk çeker. Bu burcu kapsayan özellik iletişime öncülük yanında akıl ve zeka ile değişim sayılabilir. İletişimden anlaşılan konuşmak ve öğrenmek sanatıdır.

• Oo teşekkürler o halde : )

• terazi burcu :)

0|0
    0|0
    • Terazi insanı sezgisel olarak adalet için çabalar. Bir çelişkiden kurtulup diğerine düşmesi, terazinin prensibini temsil etmesinden ileri gelir. Denge ancak kefelerin salınması durduğunda oluşur. Terazi tavrı, tarafsızlığa meyilli, aşırılıktan kaçan ve bir konunun her iki yönünü de dikkate almaya yöneliktir. Soyut idealleri iyi organize edebilir ki bu da entellektüel tarafını gösterir. Başkaları için anlaşılması kolay olmayan konular terazi için çözümlüdür.

• yay burcuyum bacım hadi beni bana anlat :)

0|0
    0|0
    • Yay burcu kadını kültürlü, alımlı, espritüel, duyarlı ve akıllı yönleriyle dikkat çeker. Hassas ve kırılgan bir yapısı vardır. Affedicidir. Zekidir ve kavrama yeteneği kuvvetlidir. Birden fazla konuya ilgi duyabilir ve hepsiyle ilgili bilgi sahibi olabilir.

• hassas ve kırılgan yapım en çok aldığım tarafım olmuş sanırım :)

• aslanım

0|0
    0|0
  • tabisi akrebim

0|0
    0|0
  • ee yap bakalım :) Balık :)

0|0
    0|0
    • Balık insanında güçlü duyarlılık, yumuşaklık, yüksek hayal gücü, acıma duygusu ve şefkat, sezgi gücü özellikler olarak sayılabilir. Balık kişiliğinde bilinçaltı ve bastırılmış gizli arzular ve kendini eleştiri önde gelir. Değişken burçlardan biri olduğundan hem adaptasyon kabiliyeti vardır hemde her konuda eli işe yatkındır. Ayrıca esneklik ve taklit kabiliyetleri de ilave edilebilir. Bazen kurnazlık yoluyla olsa da her sorunla başa çıkabilir.

• :))) di mi :))

• aynen öyle :)

• Aslan burcuyum.

0|0
    0|0
    • Aslan, kişiliğinde canlılığı,yaşam gücünü, ihtirası, yiğitliği ve asaleti temsil eder. Yürüyüşü, canlı hareketleri , sıcaklığı , sağlam ve sakin görüntüsü ile tanınır. Asla kendisinden şüpheye düşürmeyecek güçlü bir yapısı vardır ve son derece sıcak kalplidir. Genellikle doğru olan öğütlerini severek paylaşır, birisinin bunu isteyip istemediği önemsizdir. Tamamen iyi yüreklilikle buna teşebbüs eder, ama bazen bu öğütler , bazılarına fazla gelebilir ve bu yönü ile sevilmeyebilir

• TERAZİYİZ VESSELAM..

0|0
    0|0
    • Terazi burcu kadını cazibeli, güzel, estetik, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker Hoşsohbettir ve insanlarla fikir alışverişinde bulunmaktan keyif alır. İyi huyludur ve güzellikten çok keyif alır. Güzellik anlayışı çok gelişkin olan terazi burcu kadınının kendine has bir tarzı vardır. Modayı takip etmekten ziyade kendine yakışanı kullanmayı tercih eder. Maddi değerlere fazlasıyla önem verir, çünkü ona göre bir çok güzelliğe ulaşmak için maddi güç bir araçtır

• başak burcuyum

0|0
    0|0
    • Başak huzur ve güven kaynağıdır. Başak duygusal anlamda nadiren tepki göstermesi nedeniyle diğer kişilere soğuk gözükebilir. Bunun nedeni şüpheci oluşları nedeniyledir. Bir yardımsever, alçakgönüllü, titiz ve takımın yetenekli elemanı olarak çok yükseklere tırmanabilir. Herşeyin dosdoğru ve kurallarına uygun yapılmasını istediklerinden duygusal insanlarla pek bağdaşamazlar. Sağlık ve temizlik kavramlarına aşırı düşkün olurlar. Kusursuz bir insan aradıklarından çok zor evlenirler. Maddesel şeyler

• Ben de istiyorum. 19 Nisan koç:)

0|0
    0|0

• Teşekkür ettim:)

• Ben başak burcuyum, erkek arkadaşım yay :)

0|0
    0|0
    • Yayı gay olarak okuyan tek kişi ben değilimdir.

• teşekkür ederim

• rica ederm ne demk her zmn

Yükleniyor...