Yabancı erkekler yüzünden Türk erkeklerinden soğudum!

link

Türk erkelerin soğudum valla! birde bize kezban derler bir kendilerine birde şunlara baksınlar!

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Ben de bir hans bulup evlensem mi asdfghjklş

Sünnetsiz onlar bacım boşver.

Biz yine bizim kıl yumaklarına kalacağız o kesin.

1|1
    0|1
    • çok haklısın özellikle kendi tipini çirkinliğini bilmeden türk kızlarına laf atanlara sinir oluyorum

• o değil de

şu linkteki tom cruise un her haline hastayım özellikle 22.-28 arası off dişler çok seksi

ahaha kızın abaz modeli gibiyim :D

Erkekler Ne Diyor 13

• sana kezban dediler diye mi alındın sen

0|1
    0|0
  • Değil misin ? Sen bunları gösterip yorum yapıyorsun ama önce bir kendine bak sen bu adamlara layık mısın genel olarak konuşma. Hem illaki bu tipte insanlar vardır kaç kişi gördün nereleri gezdin de konuşuyorsun ? Sen git ilk önce soru kategorisini düşün kültüre yazmış

0|1
    0|0
  • Yabancı kızlar bizim

Yabancı erkekler de sizin bıyıklara bayılıyor...

0|5
    2|0
    • teknik olarak ben erkek değilim beyaz tenliyim bıyık türü falan yok tabiki araplarla karışan türklerden değilim çok şükür yabancı kızlar size bakıyormu bilemem ama sizin ... baktığınız her yabancı forumda görebilirsin

• bizim aile daha çok şehirleşmemiş köyden gelmişler tip desen sarışın var kızıl var var ha var! o yüzden biz herkese göre güzel ve safız güzelliğimiz buradan geliyor nerde yunanla arapla karışan var tipi değişmiş çirkin burun almış gitmiş :(((

• :-) sevimli :-)

• Sadece kaliteli resimler bunlar yoksa bu kadar yakışıklı değiller.

Hem Türk erkeğide Türk kızıda candır lan s iktirmen yabancısını

0|0
    0|0
  • gidip yabancı modellerle sokaktaki türk erkeklerini kıyaslıyosun sen kezban değil gerizekalısın bir kere klasman farkı var ayrıca türk modeller daha yakışıklı bunlardan.

0|0
    0|0
  • hahahahaa!e, bunlara bakarsan tabiiki,ama model bunlar,sokakta göremezsin,bir alanyaya gel istersen hepsi parmak arası terlikle dolaşıyor:))))

0|0
    0|0
    • yaza inş :)))

• :O

• valla olmadı ben de alanyadayım,yine Türk erkeğine kalma da...benim de tam tersidir Türk kızı bir tanedir...1 hollandalı kızarkadaşım olmuştu ondan da gerçekten hoşlanmıştım,bayağı da bir çıkmıştık..o da rehberdi...neyse,sonraları fark ediyorsun Türklerin daha iyi olduğunu,cidden...neyse hayırlısı:)

• türk mankenlere baksan yine aynı şey olurdu. erkekler de mesela sharapova yı izleyip bütün ruslar taş sanıyor :D seninki de öyle birşey olmuş. her yerde çekici itici insan bulunur.

0|0
    0|0
  • sanki hepsi öyle

0|0
    0|0
  • bi eksiğim yok şükür. Ama Türküm.

0|0
    0|0
    • sen öyle peki diğerleri acayip tipler var internet üzerinde resim paylaşıp yakışıklı olduğunu sanan tipler var bunuda geçtim habire yabancı kız merakı falan türkleri kötü tanıtıyorlar ben saf türküm hiçbir arap yunan karışmamışız benim ailemde sarışın kızıl esmer falan var buna ok şükrediyorum

• ben iç anadolu şehrindenim. biliyorsunuz iç anadolu insanları genetik olarak eski anadolu (eski anadolu medeniyet ) halkı ile büyük ölçüde benzerlik gösteriyor(ilk beyaz insanlar irlandalılar gibi anadoludan göç etmişlerdir) bu yüzden benim ailemde kızıl (balkanlarda olması çok zordur ki bizimkiler irlandalılar gibi) sarışın ve acayip koyu ten ve mavi göz tipleri var çünkü köken olarak beyaz halktan geliyorlar malesefki moğol arap ve yunanlar kolonileştikleri için bizim genlerde değişmiş :((

• KArıştırmamak lazım ırkları :) zenci arkadaşımda var bu arada memleket aynı. Neyse sen genelleme yapma yinede :) soğuma Türk erkeklerinden

• Sonunda bir türk ile evleneceksin ve oda 10 yıl sonra göbekli olacak heves etme :))

0|0
    0|0
  • bunlar erkek deyilki kız

0|0
    0|0
  • ilk resimdeki pantolon nedir öyle :))

0|0
    0|0
  • Sizin kezbanlıgınız yüzünden hacı şakir dünyanın en pahalı sabunu olarak satılıyor Türkiyede.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...