Biri bana cok iyi bir kitap tavsiye edebilirmi konu onemli değil

İçeriği sağlam olsun okuduğuma değsin içine çeksin beni

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Alacakaranlık kitapta daha güzel bana göre.

0|0
    0|0
  • çok yeni değil ama, OLASILIKSIZ ı tavsiye ederim, roman olarak...

0|0
    0|0
  • Kitap hırsızı,

Piraye.

0|0
    0|0
    • Grinin Elli Tonu'nu oku.devami olan diger Iki kitabi da . Fantastik bir Kitap bana tesekkur edeceksin

( yer kaplamiyim diye buraya yazdim)

• evet o kitabı duydum alcam en kısa zamanda teşekkürler.

• OĞULLAR VE RENCİDE RUHLAR-ALPER CANIGÜZ yazarı çok yeni ama çok güzel kitap tavsiye ederim hem kısada çok akıcı bir günde sıkılmadan bitebilecek bir kitap

0|0
    0|0
  • İçine çeken bir kitap.. Hmm. Elli ton üçlemesini okumalısın :D

0|0
    0|0
  • semerkand okuyabilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• elektrikli süpürgenin çalışma prensipleri.

0|0
    0|0
  • Türkün Genetik Tarihi Osman Çataloluk. Avrupa ırklarının kökenleri Türklere dayanıyor %51 oranında ama şöyle birşey daha var Avrupa bildiğimiz Bizim anadoludan daha Türk. Türkiye'de Türk ırkı ortalama %45-48 civarında çıkıyor.

1|0
    0|0
    • kavimler göçü ile asya hunların kuzey kolu avrupaya göçmüştür. avrupa hun devleti kurulmuştur ve avrupa kavimlerini de etkilemiştir. bulgarlar, macarlar, hristiyanlığı seçmiş türk boylarındandır. hala yaşamakta bulunun gagavuzlar da oğuzların hristiyanlığı seçmiş koludur.

• evet ama o kitapta Avrupa hunlarından çok daha önceki en eski Türklerin yayılma alanları kültürlerini bıraktığı izlerini türklüklerini kaybedişlerini türklerin Avrupanın köken kültüründe olduğunu anlatıyor müthiş bir kitap bütün Türk halkı tarihe ilgi duyan duymayanlar bu gerçekleri öğrenmeliler.

• Debbie macomber kucuk mucizeler dukkani ve serisini oku .

0|0
    0|0
Yükleniyor...