Hitler, Yahudiler konusunda haklı mıydı?

Size göre Hitler, Yahudiler konusunda haklı mıydı?

Not: Öldürmesi değil, Yahudiler konusundaki düşüncelerinde haklı mıydı diye soruyorum.

Güncellemeler:
Müslüman SS tümeni: link

Müslüman SS tümeni fotoğrafları (kafalarda fes :D )

link

+

Hitler, Filistinlilere destek ve ülke sözü verdi. İslam liderliği ile yakın ilişki kurdu.

İlk ve son güncelleme

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Hitler'in yahudileri katlettirdiği maalesef bir yalandır. Belli sayıda yahudiyi öldürmüştür, doğru. Ama köklerini kurutacak kadar katliam yaptığı doğru değildir.

link

6 milyon yahudinin yakıldığı ise koca bir yalandır. Bir cesedi yakmak ortalama 2 saat sürer (internetten araştırabilirsiniz)...

2 saat x 6.000.000 kişi = 12.000.000 saat durmaksızın yakmak demektir.

12.000.000 saat / 24 saat = 500.000 gün demektir.

500.000 gün / 365 gün = 1.369 (binüçyüzaltmışdokuz) yıl...

Ceset yakma işlemi 1 saat sürse, 684 yıl, ceset yakma işlemi 30 dakika sürse 342 yıl durmaksızın ceset yakılması gerekmektedir. Bu basit matematik hesabı bile, yahudi soykırımı dedikleri şeyin koca bir yalandan ibaret olduğunu gösterir.

3|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sonuna kadar haklıydı.

Hitler ya da bir başkasının yapmış olması önemli deği aslındal. Dünyayı Tanrı’ya içinde Yahudiler olmadan teslim etmeliyiz. Hepimiz birlikte bunu başarmalıyız. Başaramadığımız taktirde, yahudiler aksini gerçekleştirecek. 2000 yıl önce kaybettikleri vatanlarını geri kazanmayı başarabilmiş, Atsız'ın deyimiyle yalnız kitaplarda kalmış olan İbranice dilini konuşma dili haline getirebilmiş bir milletten bahsediyoruz.

Dünya'ya yapabileceğimiz en büyük iyilik şüphesiz ki, yahudi temizliği olacaktır.

2|2
    2|1
    • Ve bunları, tamamen Irkçı düşünceler çerçevesinde gerçekleştiriyorlar. Bana kalsa Yahudiler, millet olarak Enternasyonalist akıma kendilerini kaptırmış olsalardı, çoktan milli benliklerini kaybetmişlerdi.

• Yahudiden ala ırkçı yok, Bir ırkçı diğer ırkçıya geçirmiş işte :)

• Sonuna kadar destekliyorum dostum. :-/

• Hitlerin haklı olup olmadığı hakkında söyleceğim birşey olmasa da soykırım derecesinde zulme uğradığı söylenilen, yıllardır bunu türlü medya aracıyla dillendiren bir topluluğun devlet düzeyinde ve insan ilişkileri bakımından kendi gibi olmayanlara daha "saygılı" daha ince eleyip sık dokuyan bir topluluk olmasını beklerdim. Kısacası bir insan acı çekiyor diye birbaşkasına bunu yapma hakkına asla sahip olamaz/olmamalı.

1|1
    1|0
  • bir çok konuda haklıydı.

1|0
    0|0
  • link

Bu da güncellemene ithafen, Hitler'in Filistin'in bağımsızlığını istediğini belirten konuşması.

1|1
    0|1
  • yapılanları hoş görmek mümkün değil. ırkçılık yanlış bir olgu. Yahudilerin ticarette başarılı olması ve almanları köleleştirmesine karşı çıktı. bu arada Yahudiler onu istediği gibi kullanıp attılar ve ikinci dünya savaşının bitişiyle de ülkelerine kavuştular.

0|0
    0|0
  • Çok aşırı meraklısın farkındasın değilmi.

0|0
    0|0
    • Bu söz bana ise ben başkalarının bilgilerini yutmuyorum :) Beynimle karar veriyorum. Merakın ve öğrenme isteğin için seni tebrik ederim.

• Laf geçirmek için söylemedim :)

• Güçlü her zaman güçsüzü ezer zamanında onlar güçsüzdü eziliyolardı şimdi ise güçlendiler ve onlar eziyolar o yüzden haklıydı bence.

0|0
    0|0
  • Hitler pek zeki biri değildi savaşı kendi egosu yüzünden kaybetti zaten ve evet haklıydı bence

0|0
    0|0
  • Kesinlikten daha fazla haklıydı. :-/

0|0
    0|0
  • fazlasıyla haklıydı

0|0
    0|0
  • ne olursa olsun yaptıklarını savunanında bu katliamdan pay kaptığını düşünüyorumm

0|0
    0|0
  • Bilmem belki.

0|0
    0|0
  • finanse eden yahudiler olduktan sonra

0|0
    0|0
    • Hitler'i hangi yahudi finanse etmiş adını versene?

Hitler tüm ülkedeki zengin yahudilerin mallarına çöktü. Fabrika sahibi yahudiler de toplama kampına atıldı. Hangi yahudi yapmış bunu? Bu iddiayı ortaya atanlara isim ver diyorum veremiyorlar. Kaynakta yok

• :) dogrudur

• Ben bir yahudiyim ama neden beni öldürmek istiyorsunuz .:((

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ''Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana sitem edeceksiniz ''

Haklı .

2|1
    1|0
    • O cümle maalesef gerçek değil :) Facebook'tan çıkarıldı ilk. Zaten hiçbir lider herkesi öldüreceğim demez.

Soykırım genelde üstü kafalı ifadelerle anlatılırdı Nazi meclisinde

• Ah bee çok üzgünüm şu an.

• Onu bunu anlamam Adolf Hitleri severim :)

1|1
    1|0
  • Kesinlikle haklıydı,hitlerin yahudilerle bir sorunu yoktu sadee onların ekonomik olarak bu kadar güçlğ olmalarını ve dünya ekonomisinde avrupa kaynaklarını kullnarak yapılmasını istemiyordu,o filistin üzerinde bir israil devleti kurmayı amaçlıyordu,ayrıca yahudi katliamı denîyor ama sadece yahudiler değil romanlar,slav ırkı ,engelliler de öldürülüyordu.bunları yaparken amerikalı yahudi iş adamlarındanda büyük destekler aldı finansal bakımdan ünlü amerikan yahudi firması olan farben firması joseph mengele nin yptığı deneylerin ihtiyaçlarını karşılıyor gaz odalarına gaz temin ediyrlardı,saf alman ırkı istiyordu çünkü yahudilerin çoğu o sıralarda almanya ve polonyada yaşıyordu o devletin insanı olmadan ,devletin insanlarından daha çok yararlanıyordu yahudiler bunu istemiyordu hitler,hitler çok kitap okurdu özellikle antisemitizm konulu kitaplar bundan bir düşmanlık geliyor,annesi ölümde sorumlu doktor yahudiydi onun öldürdüğünü yeterli tedaviyi yapmadığını düşünüyordu bundan sevmiyordu,gercektende haklıydı yahudiler gerçekten pîs ,cimri,sinsi bir millet kendi ırklarını diğer ırklardan daha üstün görüyorlar ,karşılıksız bir şey yapmıyorlar paragöz bir millet ve bence fazlasıyla ölmeyi katledilmeyi hakkettiler isterdim ki hitler sunları dünya üzerinden temizliyip ölseydi,ama yinede yraltında sığınakta karısıyla beraber intihar etmeside gercktn onurlu ve gururlu olduğunu gösterir,şimdi israil devleti var ve görüyorsunuz filistine yaptıklarını onlar umursamazca insan öldürüyorlar ,

0|0
    0|0
  • Fazla abartılıydı.

0|0
    0|0
  • Irkçı düşünceleri vardı sonuçta. İslam'a ters. Bana da ters.

1|1
    0|0
    • Hitler'in müslüman SS askerlerini biliyor musun? Hitler onlara Kuran hediye etmişti hatta.

• Bu cevabı kime hitaben yazdın soran bana mı ona mı ona göre cevap vericeğim

• le0n-k'a tabiki. sana değil :)

bilmediği konular hakkında ahkam kesiyor.

• Napolyonun kompleklerini örnek alan bir savaş adamı. Almanların yenılgılerının kaynağının hep yahudiler olduğunu düşündüğü için onlara kın beslıyordu. bir insan katili sadece.

0|0
    0|0
Yükleniyor...