Hangı ınternetı kullanıorsunuz nekadar ödüyorsunuz

internet olarak ttnet i kullanıorm ama attıgı kazık maşallah artık ıstemıorm önerebılcegınız bı ınternet var mıpaket şeklınde mesela televızyon kanallarını ızleyebılme ve ınternet birlikte gbı... ayrıca telefonuda iptal etcez telefon kablosuz nasıl olur?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• hepsi aynı bokun laciverti. ttnet pahalı, superonline ucuz diye bir şey yok. biraz kapsamlı araştırırsan fiyatların her yerde aynı olduğunu görürsün. anladığım kadarıyla telefon hattını iptal edip interneti yalın kullanmak istiyorsun. eğer üniversite öğrencisiysen ttnet'in güzel bir kampanyası var. link hem de 1 senelik taahhütname ile. ben bu kampanya dahilinde 8 megabit sınırsız kullanıyorum, vergiler dahil her ay 53 lira ödüyorum. superonline ya da diğerlerinde böyle bir şey yok mesela.

0|0
    0|0
    • kullandıgın paketın ısmını soyleyebılırmısın? üniversitelı ogrencıye olan kampanyasındakı ayrıcalık nedır acaba? birde ben aıelmle kalıorm bu işe babam ilgilenıor benimmı gıdıp üye olmam lazım ? soru fazla oldu ama k.bakma .))

• Yalın NETLİMİTSİZ 8 Mbps'ye kadar Limitsiz 50 GB TL49,99 x 12 ay TL63 + TL15

Evet senin gitmen gerek. Sözleşmeyi senin adına yapıyorlar, imza vs. Öğrenci kimliğin ve nüfus cüzdanınla git yeterli :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Sanırım en pahalı ülke biziz.

0|0
    0|0
  • Süper Online' ı çok övüyorlar, ama bilemem.

cut.

0|0
    0|0
  • smile bir sıkıntı yok 49 lira sınırsız 8 mbit

0|0
    0|0
    • dier netelere gore daha uygun 8mb 49tl ken onlıneda 25 mb 45 tl ama memnun kalamamaktan korkuorm sız kullanıormusunuz?

• şimdi şöyle ben kampayadayım benim taahhüt bittiğinde 63 mü ne geldi aradım dedim ya bana kampayalı bir tarife verin ya da değiştircem onlarda 1 sene taahhüt 3 ay 27 lira 9 ay 49 lira dedi kabul ettim normalde ne kadar bilmiyorum ayırca dsmartlı paketleride var uygun hiç bir sıkıntıda görmedim

• Bir tane ttnettir nedir onu kullanıyorum. 3 kişi ortağız. kaplumbağadan bile yavaş. Gün içinde yüzlerce defa kesiliyor.

0|0
    0|0
  • Ev telefonu ile birlikte internetimi Turkcell Superonline'a transfer ettim. Ne kesilme var ne yavaşlama. Hızım da arttı. 60- TL ödüyorum..

0|0
    0|0
  • Smile adsl +dsmart 80 tl

0|0
    0|0
  • 500dk + 2GB Turkcell 55TL

500dk+ 5000SMS + 2GB Avea 45TL

yetiyo.

0|0
    0|0
  • ttnet en pahalı net.. bende tt net kullanıyordum telefonu iptal ettim sınırsız kullanıyorum 44 tl.

0|0
    0|0
  • Yan yurdun internetini kullanıom Bedava :D

0|0
    0|0
  • malesef ttnet ve hiç ama hiç memnun değilim

0|0
    0|0
  • ttnet kullanmak yerine dumanla haberleşirim .. zulüm görmeye tahammül edemiyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• süperonline sınırsız 25 mb hız 45 tl olması lazım

0|0
    0|0
    • dier netelere gore daha uygun 8mb 49tl ken onlıneda 25 mb 45 tl ama memnun kalamamaktan korkuorm sız kullanıormusunuz?

• sabit telefonunuz ile mi kullanıyorsunuz ?

• telekomdu onu turkcele taşıdık aynı numarayla.

bedavsı da var. telsizde hediye etmişlerdi yanında

• d-smarttan internete bağlıyız.d-smart ve internet paket şeklinde bizdede telefon yok

0|0
    0|0
  • süperonlina 24 lira

0|0
    0|0
  • Super Online.

0|0
    1|0
  • ben de memnun değilim güya kotasız, 16 mbps ama hd video izleyemiyorum, internetim de yavaş .bir de buna 70 tl ödüyorum :/

0|0
    0|0
    • kotayı aşınca fırlıor aynen

Yükleniyor...