Cemalnur sargut u sevenler takip edenler var mı?

Dinle adlı eserini çok beğendim başka eserini okuyan var mı?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde bir tv kanalında izlemiştim gerçekten dokundurarak anlatıyor .sevgi konusuna gelirsek kendilerini henüz tam tanıma fırsatım olmadı.sanırım kendileri Mevlevi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• islama nasıl ulaştıysa artık saç açık makyaj yapıyor anlamadım bu kadını.

0|0
    2|0
    • Herşey başı kapalılık makyaj yapmak değildir her başı kapalı cennete girecek olsaydı o kapı ilk rahibelere açılırdı

• Onlar emin ol hakettiği mertebeye zaten ulaşacak ama sen böyle bir insanı alkol kullanan nerede sabahladığı belli olmayan imsanlarla bir tutuyorsun. Allah ı sevmek ona gönül vermek herkesin hakkı ister başı açık ister kapalı Allah rahmetiyle tüm kullarını kendine çağırıyorken onun nasıl ne şekilde inandığını eleştirmek senin ne haddine

• Allah ı sevmek ona gönül vermek alkol, uyuşturucu kullanan nerede sabahladığı belli olmayan, zina yapan insanların da hakkı. sen de onları eleştiriyorsun yazdıklarınla ama onların Allah katında kim nerede olduğunu bilemezsin. benim tanıdığım ve böyle olanların büyük çoğunluğu çok iyi insanlar. senin mantığının sonu bunların hepsini masum çıkarıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Sapik dusunceli bir insan tamam iyi guzel konusuyor ama bir de giyimine makyajina bak

Birsey yapiyorsa adam gibi yapsin

0|0
    1|0
Yükleniyor...