Gel gelelimki filmsiz zaman geçmiyor öneriler ?

Bugun cips aldım cips sigara iiyi gider gibime geliyor nese konumuza dönelim seri bir şekilde film önerilerini bekliyorum dram romantizm olmasn pls plsss

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Komedi: Diktatör

Macera: Esaretin Bedeli sadece bunlar aklıma geldi evet uzun zamandır film izlemiyorum ama diktatörü kesin izlemelisin.

0|0
    0|0
    • dikdatör izlerken baya eğlenmiştim kopyası filan d esaretin bedelinide izledim başka var mı?

• Evde curcuna iyi mesela ama aile filmi bu nasıl aile diye var seç beğen izle.

• ne tür bir film?

0|0
    0|0
    • Psikolojik Aksiyon macera dövüş bilim kurgu komedi su bu işte :S

• gerilim istersen, woman in black,komik olan the terminal diyebilirim(türkçe altyazılıyı öneririm) sharlock holmes ler güzeldir, titanların savaşı,olimposlular(şimşek hırsızı-canavarlar denizi)

The Imaginarium of Doctor Parnassus(10 numara), şeytanın avukatı(10 numara 5 yıldız)

• parfüm ya da hugo :D

0|0
    0|0
    • şu an baktımda ikisiniede baya güzel duruyorlar filmlerdeki tema ne tam olarak ? :S:D

• parfüm de, bildiğin parfümü nasıl elde ettignden bahsedio ama bir katil farklı ödüllü bir film izlenmeli.. hugo da farklı bir filmdi nasıl anlatsam bilemedim:D bide izlemediysen Life of Pi vardı o da çok güzeldi:)

• zindan adası

0|0
    0|0
  • korku kapanını izledim en son baya gerilimliydi :)

0|0
    0|0
  • beyzanın kadınları. (psikolojik gerilim)

0|0
    0|0
    • Demet evgarın filmi olacakta izlemiyecem vay benim halime :(

Erkekler Ne Diyor 1

• A BITTERSWEET LIFE

OLDBOY

STOKER

HANA-BI

DOLLS

0|0
    0|0
    • A BITTERSWEET LIFE nasıl bir film hocam dövüş aksiyon filan varsa izlemeyi düşünüyorum ?

Yükleniyor...