Canlı müzikte şarkı isteği yapacaksınız

Canlı müzik yapan bir bara gittiniz. Aynı ortamda sevdiğiniz ama açılamadığınız biri de var. O sevdiğiniz kişiye de gönderme yapacak bir şekilde peçeteye şarkı isteği yazıp vereceksiniz. Hangi şarkıyı isterdiniz? (Müzisyen gitarla slow şarkılar söylüyor. O tarzda şarkılar olması lazım ki adam çalabilsin :) )

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• eylül akşamında güzel bir paçadır. geçen sene bu parçayı çok isteyen oldu. yabancı olarak gary more still got the blues, metallica nothing else matters. tükçe diyorsan ıslak ıslak, haram geceler, erkin baba yalnızlar rıtımı, sevince teoman bana öyle bakma, umut kaya silinmeyen hatıralar. ben barda kafede çalmış biri olarak bu şarkıları isteyen çok oldu.

1|0
    0|1
    • işi bilenden gelen cevap böyle güzel oluyor işte :)

• çok belli ettin tabi. 4 senedir sahneye çıkıyoruz. ortama girdiniz herkes eller havaya yaparken sen gelip akdeniz akşamlarını istersen emin ol çalanlar içlerinden çok güzel küfür ediyor. bundan emin ol ortamına göre şarkı iste. lütfen sanat yapana biraz kolaylık sağlayın

• yok yok ilk 1 saat slow çalıyor sonra hızlanıyor herkes dans ediyor ve son yarım saat tekrar slowa dönüyor. o zamanlarda yapıyorum isteği ben :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Sevince insan candan sevmeli link

1|0
    0|1
  • 1|0
    0|1
  • eğer o maviyi seviyorsa ;

duvarları maviye boyadımmmm maviyi çok seversin şarkısını çaldırırsan kralda sen olursun kuralda :))

1|0
    1|1
    • bu şarkı neden bu aralar popüler oldu? bir yerde mi çaldı da gündeme geldi?

• bilmem ki son zamanlarda herkes durumuna onun sözlerini yazıyor da

• demek maviyi sevenler çogalmış olabilirse artık ondada olabilir :))

bende 2 3 sene önce yazmıştım facede durumuma ::))

• 0|0
    0|1
  • Ahmet Enes - Cennet.

1|0
    0|1
  • Hiç öyle uğraşmam direk söylerim daha iyi :D şarkıda hey you falan çalsın pink floyd güzel müzik dinleriz bari :D

0|0
    0|1
  • beni böyle sev

0|0
    0|1
  • allah belanı versinnn?

cayırt

0|0
    2|2
  • hangı alemdesın kız

0|0
    0|1
  • duygularıma esir oluyorum seni görünce :)

0|0
    0|1
  • 0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

Yükleniyor...