Kuzey Amerika ve Batı Avrupa yaşam kalitesi neden yüksek?

arkadaşlar sizce neden batı Avrupa ülkeleri ile kuzey Amerika ülkelerinde Yaşam standardı yüksek, gelir düzeyi yüksek insanca yaşıyorlarda diğer ülkeler o standarda ulaşamıyor ve sömürülüyor?

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• üretim.. Eğitim seviyesi yüksek, insanları çalışıyor, idealizm var, bilim için yeterli destek sağlanıyor, okulları kaliteli , eğitim sistemleri kaliteli ve sonuç olarak herkes işini iyi yapıyor ve üretiyorlar. Bizse sadece tüketiyoruz.

0|1
    0|0
  • çok kazanıyorlar çok veriyorlar pratiği bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bireyi ön plana çıkaran kültür, yönetme kabiliyeti, sömürme potansiyeli, dünyaya hükmeden sistemin yaratıcısı olmaları vs

0|1
    0|0
  • Şiddet ve suç oranı düşük yerlerdir. Sağlık sistemi açısından rol model alınır bu yerler. Eğitim seviyelerinin çok yüksek olması ve buna bağlı sebeplerden ötürü üretim çeşitliliği ve üretim kalitesi. Bugün çinde yapılan bir malı kanadada yapamazsınız çünkü insanlar pahalı ve kanada hükümeti bir malın kaliteli olmasını zorunlu kılan yükümlülükler getirmiştir üretime. Kısacası insanın değerli olduğu yerlerde refah seviyesi yüksektir. Ki araştırılırsa hümanizmin en yaygın olduğu yerler yine bu bölgelerdir.

0|1
    0|0
    • sömürdükleri içinmi hümanistler :)

bence hümanistlikleri sadece bu bölgelerdeki insanlara, oda bu bölgedekileri düğer insanlardan üstün görmeleri diğerlerini sömürülmesi gereken köle olarak görüyorlar malesef

Yükleniyor...