"Sorun bende, degil sende" bu kitabi okuyanlar varmi , varsa konusu ne?

Internetten baktim ama dogru dürüst kitabin konusuyla alakali bisey yazmiyor. Bu kitabin konusu ne?

0|0
31

En İyi Erkek Görüşü

• eksisozlukten copy-paste:

simdi bu abla bir gun paspal paspal bakkala gidiyor. mahallede askından kopek oldugu bir adam var. o kadar zibidiki. saclarını alalade toplamıs, pijamalı, ayagına giydigi sandaletlerin icinde beyaz coraplar var. ve mahallede platonik takıldıgı adamla karsılasıyor. kader utansın.

gel zaman git zaman bunlar sevgili oluyorlar. yaklasık yedi sene sevgili kalıyorlar. sonra bu abla adamı baska bir adamla aldatıyor ve ikisi arasında kararsız kalıyor.. sonra mahallenin yakısıklısı abiyi daha cok sevdigine, onun kendisini daha iyi anladıgında, onun oteki yarısı oldugunda karar kılıyor. bu sırada bu abi de meger bizim ablayı aldatmıs. ikisi de birbirlerine aldatma hikayelerini farklı zamanda anlatıyorlar ama beraber kalmayı da surduruyorlar. ve isin en ilginc kısmı bu ablanın gercek hayatı.

aşk her seyi affeder mi?

degecek olan affeder. hemdem oyle bir affeder ki...biri size o beni bu dunyada en cok anlayan adam dedirtsin hele...biri en ulvi kriterlerle vazgecilmeziniz olsun hele...

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 3

• Kitapçıya gidip arka kapağını okursan hangi kitap olursa olsun aşağı yukarı bilgi edinirsin standart bir durum

0|0
    0|0
  • Hmm ilgi çekici..

0|0
    0|0
  • sen okuda bana anlat

0|0
    0|0
Yükleniyor...