En iyi turistik yer neresi ?

Sizce ülkemizde bulunan en iyi turistik yer neresi ? Slzce en lyl olmasının sebebi nedir ? ( Marmaris - Gece clublarının fazla olması )

Güncellemeler:
sayende genel kültürum arttı. Sen baya ugrastırmısız :))

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Paris 15.1

Londra 14.6

New York 9.7

Antalya 9.2

Singapur 9.2

Kuala Lumpur 8.9

Hong Kong 8.4

Dubai 8.3

Bangkok 7.2

İstanbul 6.9

Faydalı olsun diye paylaştım asdfghjklş

Bana göre İstanbul tabi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gide gide marmarise mi gittin hafız.

0|0
    0|0
    • marmaris yakın bir yerde okuyorum. Genellıkle ordayım hafız :) bence kesınlıkle bodrum 1 numara :)

• bence alanya lüks konaklama tam pansiyon ve ucuz. gece klupleri desen dolu daha ne olsun..

0|1
    0|0
    • alanya zayıf kalıyor bana gore konaklama konusunda ucuz dogru fakat gece hayatında bodrum ve marmaris basta gelır bence :)

• ucuz oldugu için yabancılar tercih edlyor bence :) turizm sektorundeyım bodrumada gelıyor turıstler fakat parası olanlar ve agzının tadını bılenler. Alanyaya gelenler otelden nadır cıkıyor :)

• orası öyle evet :)

• Antalya olabilir cok guzel bir sehir olmali ki fazla turist cekiyor.

0|0
    0|0
    • Antalya gordugum bırcok sehre gore gercekten guzel.zaten bunu Atam guzel sozuyle acıklamıs : Hiç şüphesiz ki Antalya Dünyanın en güzel yeridir.

Erkekler Ne Diyor 4

• Eğer bir tanesini seçersem diğer yerlere büyük haksızlık etmiş olurum. Bırakın her ilçeyi, ili her bölgenin bile tadı farklı. Dünyada çok farklı yerler gördüm, gezdim. Memleketim olduğu için söylemiyorum Türkiye dünyada sayılı yerlerden biri. Her zevke her düşünceye yönelik cazip bir yer, konu ve parça var. Bunu o kadar kolayca gerçekleştirmek mümkün ki. Bir yerde tarih varken aynı bütünlüğün içerisinde eğlencede bulunabiliyor. Ya mutfak ? yemekler o kadar inanılmaz ki ... Doğal güzelliklere ne demeli ? Bir yandan da deniz, güneş, kum veya kış turizmi.

Türkiyede çok imkanlar var. Hepsini seviyorum. Güneydoğudan Trakyaya kadar.

Bu soruya tek bir yanıt vermek haksızlık.

Ville Tuulos Finlandiya adına 1924 Paris Yaz Olimpiyatlarında 3 adım atlama dalında bronz madalya kazanmıştır.

0|0
    0|0
  • Bodrum süper hafız

0|1
    0|0
  • zevke ve tercihe göre değişir en iyi yer.bir japona-fransıza göre antalya-bodum değil kapodokya bölgesi en iyi yerdir.

ben denizi ve güneşi ve eğlenceyi sevdiğim için bodrum tarafları diyebilirim.

0|0
    0|0
  • izmir efes antik kenti :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...