Müzik ile kimler ilgileniyor?

aramızda profesyonel yada amatör müzikle ilgilenenler varmı.kim hangi enstrumanı çalıyor?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Bir ara gitar çalmaya heveslendim akorlarda bare li kısımlara gelince ve beceremeyince araya da farklı durumlar girince kaldı öyle, sonra mızıka çalayım dedim yakın zamanlarda biraz uğraştım sonra onu da koydum bir kenara ama en çok çalmak istediğim enstrüman keman dinlemeye de bayılıyorum.

0|0
    0|0
  • var..keman,piano,gitar caliyorum

0|0
    0|0
    • çok güzel.bende bas gitar,keman ve klasik gitar çalıyorum.batımı çalıyorsunuz? keman için soruyorum.bu arada burada müzik ile ilgili arkadaşlarlada tanışmak çok güzel.şunuda farkettim ens.çalan bayanlar erkeklerden fazla sanırım.

• Ben bir zamanlar keman çalardım.

0|0
    0|0
  • yan flut caliyorum

0|0
    0|0
  • ben prof dinleyiciyim

0|0
    0|0
    • oda güzel .ama biraz daha açarmısın prof.dinleyiciyi ;mesela neler dinliyorsunuz.?diğer dinleyicelerden farklı olan nedir sizin prf. dinleyici olmanızı kılan?

• yani sadece sözlere göremi değerlendirme yapıyorsunuz.peki sabit bir tarzınız varmı?

• Hem çalarım hem söylerim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• gitar çalıyorum ama iyi değil.

elektronik müzikle ilgileniyorum. kendi çapımda beste yapıyorum, ama lanet olsun ki söz yazamıyorum. sadece müzik. yaptıklarımı oraya buraya veriyorum bi kaç şarkıcıya ama daha kayda değer bişi çıkmadı.

0|0
    0|0
    • hımm umarım çıkar iyi çalışmalar.bu arada nerede yaşıyorsunuz

• seyahat hastalığım var. yani sürekli gezip göresim var değişlik yerleri. bu yüzden. yani Türkiye'den vize istemeyen ülkelere türk pasaportumla gireceğim, AB ülkelerinden vize istemeyenlere Polonya pasaportumla gireceğim. böyle yani.

• anladım çok teşekkürler...

• enstruman calmıyorum ama tam bir müzik hastasıyım eğer şartları biraz daha zorlasaydım konservatuar bitirip aranjör olmak isterdim ama gitar çalmayı çok istiyorum

0|0
    0|0
  • amatör düzeyde bağlama ve gitar

0|0
    0|0
  • şuan için değilim :(

0|0
    0|0
  • Dinleyiciyim.

0|0
    0|0
  • iyi dinleyiciyimm