Kapat

Acıyı Sevmek Olur mu ?

Ben En çok acılarımdan ders aldım onlar beni olgunlaştırdı her ne kadar insan psikolojisine travmalar geçirtsede bu durumlar, ben faydalı olduğunu düşünüyorum.Güçlü durmayı , umarsamamayı , içim kan ağlasada yüzümdeki tebessümün eksilmemesindeki sebeb bu acılar ; bana her konuda dosdoğru olmayı , insanlara gözü kapalı güvenmeyi öğretti.Çünkü iyiyle kötüyü en güzel acı çektiğiniz zaman ayırdığımızı düşünüyorum.

Buda şarkımız: link

• Severim
    A seç
  • Sevmem.
    B seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yıldızları esirgemeyelim benden herkese +1 :)
Bu Şarkıda benden size :) link

0|0
10|4

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlara gözü kapalı güvenmek konusunda söylediğin hariç sana aktılıyorum. Kimseye asla gözü kapalı güvenme genç arkadaşım. Bu sana daha fazla acı getirir sonunda. Acıyı sevmekle acıyı çekmek farklı şeylerdir. Acının güzel yanı sana tecrübe olması ve bir daha aynı hatayı yapmamayı öğretmesidir. Kimse acıyı daha fazla çekmek istemez. Acı bir öğretmendir ve öğretisi de bir yere kadar sürmelidir. İçinde insan faktörü olan her konuda bir yanılma ve hata payı bırakmalısın çünkü en kolay yönlendirilen ve ikiyüzlü olma özelliği en çok olan canlıdır insan. Benden sana bir abi tavsiyesi olarak al bunu, cevap olarak değil.

2|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 10

• Hic sevmem aciyi

0|1
    0|0
  • acıyı bazen seviyorum büyüdüğümü mantıklı düşünmem gerektiğini daha bir anlıyorum...

0|1
    0|0
  • 'Acıyı Sevmek Olur mu''

Hangi şarkının sözü nan bu geçen dinledim =/

0|1
    0|0
  • aciyi sevemem

tatli iyidir her daim..

0|1
    0|0
  • acılarımdır benı ben yapan

0|0
    0|0
  • Ama bir yere kadar be , insan mutlu da olmak istiyor .

0|0
    0|0
  • Acı güzeldir. İnsanı güçlendirir, ayakta dimdik durmasını sağlar en onemlisi hayatı ogretir

0|0
    0|0
  • şarkı süpermiş hadi 5* ;)

0|0
    0|0
  • sevmenin acısı oluyorsa, acıyı sevmek mantıksız

0|0
    0|0
  • ben sadece sofrada severim aciyi ama aci beni ne kadar sevdiyse artik bir türlü gitmiyor hayatimdan

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen çıkartıp asıyorum zırhımı. Derinlerde bir yerde gizlediğim acılarımla yalnız kalıyoruz. Ne onlar beni bırakacak, nede ben onlarsız kalmak istemem... Çıkıp karşıma oturup her biri elinde bir kırbaç, acımasızca yüzüme vuruyor pişmanlıklarımı, cahilliklerimi, en çokta çocukluklarımı. Bazen kanının kokusunu hissediyorum yaralarımın... Hele biri varki o ölsemde terketmeyecek, terketmesinde... Bir kaç hüzünlü şarkı ve anason... Artık zevk almıyorum bu melankolik hallerden... Daha çok gelenek ya da matem gibi, söz vermişim gibi...

Sonra sabah kalkıp işe gidiyorum hiçbirşey olmamış gibi...

0|0
    0|0
  • 7/24 mehmet erdem..

0|0
    0|0
  • bence fazla sevme .. :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...