Türkiye nereye gidiyor ?

Türkiye'yi bölüyorlar,yiyorlar,satıyorlar.Bu gidişle vatanımız elimizden gidecek atalarımızın tırnaklarıyla kazdığı ugruna şehit oldukları vatan kalmıcak yolsuzlar şerefsizler yüzünden.

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye derken içinde bizlerde varız , nasıl biliyormusun şöyle şimdi bir oda düşün ışık kapalı hepimiz demeyeyim de o % 50 lik kısım bildiğin ölüm uykusunda , diğerleri uyumuyor ama uyutuluyor, Bu ülkede hırsızlık yapanlar hırsız ama dünyanın parasını çarpanlar vurguncu ,

Başımızdaki adam desen onada diyecek söz bulamıyorum yok yüzde elli , yok kızlı erkekli diye milletin aklını başka yöne çekiyor .Bizler yani Türkiye vatandaşları birlik olduğu zaman yapamayacağı hiç bir şey yok Allah'ın izniyle ama biz kendi kendimizi bitiriyoruz.

Adam çıkıyor diyor ki Türk diye bir şey yok ha sik... şerefsiz bir insan ne olursa olsun vatanına milletine hıyanet etmemeli ama bizde hepsi var. Ordan 3 5 tane bdp li horoz gibi ötüyorlar , onları susturamıyor devlet sonra sonra bir çok şey var .

Ama ben diyorum ki Ne Mutlu Türküm diyene ben Türküm ve Türk olduğum için gurur duyuyorum

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Türkiye malesef peşkeş çekilerek bitirildi yine. Yolun sonuna gelindi bana kalırsa.. Ne oldu dersen olan yine bize oldu

0|0
    0|0
  • sonumuz hiç iyi değil ama ALLAH TÜRK'Ü korusun

1|0
    0|0
  • Gene biyerlerden dügmeye basildi ama insAllah in az zaifiyetle atlatiriz.

1|0
    0|0
  • İhtimaller dediğini gösteriyor ama ne olacağını Allah bilir.

İnşallah ülkemiz iyi bir yerlere gelebilir özelliklede sevgi ve saygı konusunda..

0|1
    0|0
  • öncelikle görüşünüz için sizi tebrik ediyorum.. ama umuyorumki biz osmanlı torunları olarakta ; başımızdakiler yancılarıyla birlikte bölmeye, iç savaş çıkarmaya çalışsada biz böldürmeyeceğiz.

hiç bir insanı ayırt etmeyerek;

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.

0|0
    0|0
  • yolsuz şerefsiz senin oylarınla geliyor tahtlarını sen cilalıyorsun sen boyuyorsun biraz daha bilinçli olunsa keske

0|0
    0|0
  • tayibin götürdüğü yere b*k yoluna :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama bazıları frkında değil.

0|0
    0|0
  • Rota yok, harita yok; Gidiyoruz...

0|0
    0|0
  • Şeriata doğru gidiyoruz. Türkiye Koyun Cumhuriyeti A.Ş. olacağız yakında.

0|0
    0|0
  • senin şerefin yeterde artar bu ülkeye

0|0
    0|0
  • Herkes böle diyor sonra bu ülkeyi bölen akp ye oy veriyosunuz ben bu iş anlamıyorum arkadaş !

0|0
    0|0
  • sakin hukumet karsitligi ideolojik olmasin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yavas yasas oradan buradan ingilizlere almanlara satilan yerler in nedeni elimizden ucup gittiginin gostergesi zaten bu tayyip byle satmaya devam edecek kendi cebi icin para icin olan bizlere olacak tayyip paralari alinca onun icin heryer tr wlla serefsiz orosbu cocugu

0|0
    0|0
  • Atatürk'ü ezbere aldım ben.

Silemezler.

Elin cahili Başbakan olmuş.

Hüloğ, hüloğ diyor.

Lililili'ye layıklar anca.

0|1
    0|0
Yükleniyor...