Etilerde sahne adlı clube giden oldumu acaba?

arkadaşlarım gitmekte ısrra ediyorda okadar paraya değermi diye sormak istedim açıkçası.sanatçı vs var yemek yok ayakta 100 tl masa 150 ama arkada masa da

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Değmez gitme.

0|0
    0|0
    • nebileyim içeriyi görmedim de

• nevizadeye git olmadı dünyaca ünlü dj ler klüpler de eğleniyor 100 tl sınırsız içki eğlence oluyor sen gidiyosun etilere püfff

Erkekler Ne Diyor 6

• istalbulda degılım ama sanatcı hak edıyorsa ancak verılır mekanda ıyı olması lazım

0|0
    0|0
  • hiç tarzım değil öyle mekanlar.boş beleş keş bir şarkıcı etrafta iğrenç bir uğultu adam bir başlar şarkıya bir de iddialıdır ki sorma.istek yapar.şarkının sonundan başlar başında bitirir.ertafta atmaca gibi karı kız kesen mahoniler(kesin beyaz çorap giyiyorlardır)tuvalet önlerinde sıra ve sevgili bekleyen angutlar ter sidik kokulu kabinler. ıyyyyyy.

0|0
    0|0
    • dediklerinin hepsi cluplerde reina sorti gibi yerlerde oluyor.burası biraz daha klas nezihdir açıkcası.tavsiye ederim

• sağol ben almiim alanada mani olmiim.

• en son milenyumda geldim ist. a :D

0|0
    0|0
  • Deymez en fazla 2 içki vericekelr o para ile daha güzel bir mekanda daha iyi zaman geçirebilirsiniz

0|0
    0|0
  • daha önce oraya gitmedm ama sen ne zmn gidicen ona göre bende yola çıkayım :D:ASD:asşdkl

0|0
    0|0
  • Etiler gereksiz pahalı Beyoğlu'nda çok daha ucuza çok iyi mekanlar ve gruplar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sevdigin sanatcılar cıkıyorsa git ortamı güzel, öyle sizi rahatsız edecek insanlarda yok rahat bir sekilde kız arkadaslarınla eglenebileceginiz bir mekan.

0|0
    0|0
Yükleniyor...