Arkadaslar üç maymun gormedim duymadim bilmiyorum nerden kalma bir söz ???

Arkadaslar üç maymun gormedim duymadim bilmiyorum nerden kalma bir söz ?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• zamanın birinde güney karolayna'da bir çiftçi ailenin güzel mi güzel kızı isabella varmış, sabahları ailesine çiftlik işlerinde yardım eder öğleden sonra mastır'ı için Oxford'a gidermiş, günlerden birgün, çiftliğe bir yabancı girmiş, maksadı 2 tavuk, 3 koyun araklamak olan bu cani güzzeller güzeli isabella'yı görünce uçkuruna yenik düşüp tecavüz edip kafasını daşla ezip öldürmüş, bu sırada ahırdaki 3 maymundan başka da hiçbir şahit yokmuş, Aksi gibi de bu maymunlardan birisi ileri derecede katarakt , birisi sağır ötekisi de dilsizmiş.

0|0
    1|1
  • Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım

ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım

burdan geliyor olsa gerek

0|0
    1|1
  • Askerliğin meşhur sözlerinden biridir.. menşei TSK :)

0|0
    0|0
  • Biri maymun mu dedi

0|1
    0|0
  • darwinden kalma

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama eskilerden heralde.

0|0
    0|0
  • bilmem hiç duymadım görenide görmedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• zamanın birinde güney karolayna'da bir çiftçi ailenin güzel mi güzel kızı isabella varmış, sabahları ailesine çiftlik işlerinde yardım eder öğleden sonra mastır'ı için Oxford'a gidermiş, günlerden birgün, çiftliğe bir yabancı girmiş, maksadı 2 tavuk, 3 koyun araklamak olan bu cani güzzeller güzeli isabella'yı görünce uçkuruna yenik düşüp tecavüz edip kafasını daşla ezip öldürmüş, bu sırada ahırdaki 3 maymundan başka da hiçbir şahit yokmuş, Aksi gibi de bu maymunlardan birisi ileri derecede katarakt , birisi sağır ötekisi de dilsizmiş.

bu cevabı vermiş arkadaş ve katılıyorum ona.

0|0
    1|0
  • bilemiyorum .

0|0
    0|0
  • bilmem merak ettim niye acaba :D

0|0
    0|0
  • valla bende merak etiim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...