Eurovision Niye katılmıyoruz?

2013 eurovison'a katılmadık peki 2014'te katılmalımıyız?Ve bu katılamama durumu nediryaa

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• bu ülkede daha başbakan halkını kazıklıyor siz kalkmış eurovisiona niye katılmadık diyonuz. aççıkcası bu varoşlukla gündem olmak istemezdim. iyi olmuş yani.

4|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• sonucu en başından belli olan yarışmada ne diye çırpınalım

0|0
    0|0
  • Sana kısaca durumu şöyle özetliyim. Bazı insanlardan dolay 'yok ayrımcılık yok o bu var diyip'ı ülke olarak kendi kendimize kezban gibi tribe girdik diğerlerininde hiçbir tarafında olmadı ;) Çok düzgün olmasa da katıldığımız uluslararası bir etkinlikten daha çekildik.

0|0
    0|0
  • O kadar beceriksisiz o kadar baskalasmidiz o kadar ozenti bir milletiz ki oturup sarkiyi kendileri yazmiyorlar bizde turk oldugumuz malesef syni sifata dusuyorux

0|0
    0|0
    • Nasıl bir cümle kurduysan anlamadım kusura bakma.

• Sen bilirsin sanırım benle konuşmak hoşuna gitmedi diye düşünüyorum.

• Tanimadigim birisinin konusmalari yargilama geregi duymam! Sadece gerekli cevap veririm hepsi bu .

• Eurovisona bile bir türk olarak ingilizce şarkıyla katılmalarındansa, hiç katılmamaları iyidir.. Boşver

1|0
    1|0
    • Kesinlikle :)

• Bunun saygıyla alakalı birşey olmadığı aşikar.Senin söylediklerin cehaletle yazılmış sözler ve bunlara itibar edilmesine gerek yok.

• Sen ermeni ruhlu bişeysin sanırım. Türk olmayan birinden bu sözleri duymak beni hiç şaşırtmıyor. Muhattabım değilsin, cevap yazma uğraşamam seninle. Engelledim byy

• hadise türevi biri katılsa daha mı iyi. bütün vergileri yedi bitirdi hatun

0|0
    0|0
  • Aaaaaa biz yobaz biz ülkeyiz. Yakısır mı hiç böyle şeyler(!) Azerbeycandan baskasına oy verdiğimiz mi var zaten :)

0|0
    1|0
  • "Biz eurovision'u sizden öğrenecek değiliz!." der birileri. :D

0|0
    0|1
  • çünkü artık Türkvizyon var asdfdgfsdadf

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bunun oylama adaletsizliği ile alakası yok.

Almanya her sene sonlardaydı 2010 da ne olduda 1. oldu.

Belki Almanyanın şarkısı o kadar iyi olmasaydı biz 1. bile olabilirdik.

Bence 1. olanlar haketti.

Live it up la fiş beybilerle olcak iş değil bu :)

0|1
    0|0
  • ben bu soruna şu soru ile karşılık veriyorum.

Eurovisiona harcanan para ile okul yaptırılsa daha iyi olmazmı?

1|0
    0|0
  • günah günah ne o öyle bitarflarını açıyolar :)) böyle giderse bu hükümetle daha çok şeyden oluruz orta çağın karanlık dünyasna doğru gidiyoruz

0|0
    0|0
  • Eurovision gay yarışması katılmasak da olur

0|0
    0|1
  • torpil dönüyo ülkeler arasında eurovisionda itilaf ittifak devletleri hala devam ediyo adil bir yarışma olmaktan çıktı geçen sene rusya itiraz etmişti düşün artık diger ülkelerdende tepki gelmeye başladı eurovisionun değeri azaldı ne yazık ki !

0|0
    0|0
  • sırf profil resmin için 5*

0|0
    0|0
  • şike var şike :D ...

0|0
    0|0
  • reis öyle istiyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...