Kısa film çekseniz hangi konuyu ele alırdınız?

Selaaaaaaaaam. :D

Ben yeni üyeyim aslında eskiyim daha öncede üye olmustumda yasım 17'ydi baktım 18 işler dönüyor burda gittim 18 oldum geldim bende :P

ilk sorumu sormak istiyorum =D

Biraz çıkarcılık yapacagım ama hoş görün :D

Ben lise3 öğrencisiyim İstanbul genelinde bir yarısma yapılacak Kısa film yarısması bizde buna arkadaşlarla katılacagız . Herşeyimiz tamam ama konu bir türlü bulamadık komik ve sosyal mesaj verici birşeyler olsun istiyor ve hiç değilse yarı finale kalıp karizmayı kurtarmaak istiyoruz :D

Bende bunun üzerinden yola çıkarak size bu soruyu sormak istiyorum :D

Kısa film çekseniz hangi konuyu ele alırdınız ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Senaryoyu kendin yaz kendin bul konuyu tabi bizimde bi kaç senaryomuz var

1|0
    0|0
    • senaryo yazın bana demedim zaten konu sordum .

senaryoyuu biz yazacagızda konuyu bulamadık bir türlü aslında bulduk bi kaçtanede hoca beğenmedi

• sosyal mesajlı yapın işte engellilerle ilgili falan

• Sosyal mesaj olsun istiyoruzda komedi türünden olsun istiyoruz

Erkekler Ne Diyor 5

• 18mart yaklaşıyo çanakkaleyle ilgili olabilir müslümanı müslümana kırdırmak istediler ellerinde patladı

1|0
    0|0
  • şimdiki 1 günlük aşkları ele alırdım nerede o eski aşklar be

1|0
    0|0
    • Ahlaksız olmayacak film simdiki aşkları çekmem demek direk dıskalife olmam demek :)

• kadın ve erkeğin kıskançlık oyunlarını ve kadınların ne istediğini bilmemesini ele alabilirsiniz.

1|0
    0|0
    • Evet bu olabilir Teşekkür ederim (:

• hani kızlar bazı şeyler için erkeklere trip atarlar ama kendileride yaparlar. sahneler halinde bunları kurgulayıp bbağlayabilirsiniz güzel bir sonla. kadın erkek ilişkileri tarihten beri hep ilgi çeker.

• üzüntü verici şeyleri ön plana çıkartırdım öyle şeyler iyi rating yapıyor.

0|0
    0|0
  • Siteye üye olma yaşı 19 oldu haberin yokmu şimdi git bir yıl sonra gel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşk derdim ama çok sıradanlastı artık engelli engelsizler olabılır hem sosyal bır proje olur birşeylere katkı sağlamıs olursun

1|0
    0|0
    • komedi türünden olsun istiyoruz :)

Aşkın komik hallerini düşündük mesela arkadaşlık aşaması sevgililik aşaması nişanlılık aşaması ve evlilik aşamasında çiftleri anlatmak istedik ama hocamız gıcık onuda bğenmedi :)

• hmm aslında güzelmıs dusuncenız ama benm dusuncemde aklınızda bulunsun kesın ozaman hocanız beğenır:D

• sürekli bakkala gönderilen çocuk

0|0
    0|0
Yükleniyor...