Saim Orhan kaç dil biliyor? Ayna programı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samanyolu tvde yayınlanan Saim Orhan tarafından sunulan bir gezi programı Ayna...Saim orhan kaç dil biliyor sizce?

0|0
14|32

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben sunucuya bayılıyorum.kaç dil biliyor acaba merak ediyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• bende merak ediyorum onu iyi program sunardı zamanında

0|1
    0|0
  • Nerde bu kaşlarını jiletlemek istediğim harbinden :// belki yurdisina kaçmistir bilemiyorum

0|1
    0|0
  • Aynen ya :)

Aklıma gelmedi başka şuan

0|0
    0|0
  • Şuan şu saniye böyle bir teklif sunulsa gözümü kırpmadan evet derim.

0|0
    0|0
  • Karşı apartmandaki adam hala yaşıyor.

0|0
    0|0
  • O adamın yerinde olmak isterdim.Bedava yolculuk,eğlence... Hem para kazanıyor hem geziyor istediği gibi. (:

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli Beyaz Show var :)

0|0
    0|0
  • kendimi bildim bileli hep üzgünüm. mutlu olduğum günün akşamısı mutlaka kötü bir şey olur.

0|0
    0|0
  • Bazen izlerim bi keresinde afrikada bi ulkeye gitmisti yorosel yemeklerinden tatmalarini rica ettiler sunucuda tesekkur ederek red etti :)))))

0|0
    0|0
    • Heralde çekirgemiydi öyle bişeyide reddetmişti yidği neydi :d

• çok güzel bir yapım ayrıca görüntü kalitesi de harika.. saim orhon tartısılmaz zaten. bi de oğlu ve babasıyla konusmasa:)

0|0
    0|0
  • Kendimi bildim bileli ben varım.

0|0
    0|0
  • eskiden takip ederdim.kanal değil ama program sunucusu sempatik geliyor bana

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek şey hiçbir şey bilmediğimdir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Onun yerinde olmak isterdim gezmediği görmediği kültür kalmadı. Hem para kazanıyor hem dünyayı geziyor. Stv'nin nadide güzel programlarından birisi :)

0|1
    0|0
  • Açıkçası kaliteli sekilde belgesel hazirlayip sunardı. Devlet ve cemaat arasindaki cikmazdan sonra hangi tarafi secti bilemiyorum. Hala fetö tarafindaysa yaziklar olsun.

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen öyle baya bir kaliteli izlettiriyordu yani bu olaylar patlak verdiğinden beri hiç ses yok bundan. Dediğin gibi fetö tarfındaysa yazıklar olsun.

• 3ay

Hani cemaat okulu olmayan ulkeyi gezmiyordu acikcasi. Bu okullarin kendilerince faydasini ve katkisini gostererek baya bir dikkat cekiyorlardi. Bu sekilde bir cok destek aldiklarini dusunuyorum. Tum bunlari yaparken bizede yerel halk yaşamı ile ilgili müthiş bilgiler veriyordu. Ve Saim Orhan acikcasi cok kültürlu ve deneyimli bir sunucuydu. Bu şekilde ki bir yapımın fetö ye bagli olmasi cidden uzucu. Keske devlet eliyle bu derece kaliteli belgeseller yapilsa. Gercekten ihtiyaci var izleyicilerin.

• 3ay

Çok doğru sürekli kendi okullarını tanıtıyordu ama bir yandanda orası ile alakalı bilgiler veriyordu. Saim orhanın çok iyi bildiği dille arapça, ingilizce, fransızca olunca her yerde çok rahat iletişim kurabiliyordu. Çevreden bilgiler edinip bizlere sunuyordu. İngilizceyi avrupa ve abd de, fransıcayı sömirgeneden dolayı çoğunlukla afrika bölgesnde , arapça zaten yeri belli. (Bildiği dilleri az önce bakmıştım 😄) . Aynen ihtiyacı var bu tarz belgeseller var ama çok çok yeteriz. Bence bunun gibi çıkmaz bir daha bu çıtayı geçemezler gibi ama yanılırım inşallah 😄

• genellikle o kanalı izlemiyorum

0|0
    0|2
  • gayet güzel bir program. sayesinde ismini bile bilmediğimiz ülkeleri öğretiyor - tanıtıyor bizlere.

ayrıca milletimizin oralara kadar gittiğini görmek bizleride mutlu ediyor elbette..

0|1
    0|0
  • gayet güzel bilgilendirici bir program.bu tür programların çoğalması dileğiyle

0|0
    0|0
  • Akıllı adam ABD ye yerleşmitir

0|1
    0|0
    • 3ay

Bakalım çıkar belki ortaya

• fişi çekildi

0|1
    0|0
  • :) o arapça konusunda ıyı ama ınglızce ıkı laf etmıyor

0|0
    0|1
  • Severek izlerim Saim Orhanın gitmediği ülke kaldı mı ki ?

0|1
    0|0
  • hiç güleceğim yoktu :D

0|0
    0|0
  • Bende çok merak ediyorum severek izlerdim şerefsizi :D

0|1
    0|0
    • 3ay

Güzel programdı o dönem nerden bilelim böyle olacağını 😄

• 3ay

Kimse bilmiyordu ki kardeş ayakta uyumuşuz

• 3ay

Aynen öyle valla

• aynen la 😂😂

0|1
    0|0
  • Soruyu kısmen anladım diyorum.AYrıca ''kendimi bildim bileli bu FAtih Terim ne zaman Gs 'ye gelse takıma bir tuhaflık oluyor.ADam tam bir lider'' diyorum.Yaşasın Fenerbahçe !

0|1
    0|0
  • başka bir kanalda olsaydı sürekli izlerdim

0|0
    0|2
  • zaten tv bir o program var birde belgesel başka tvde birşey izlemiyorum her akşamda oluyorlar süper ötesi program ayna programı

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli sadece ona aşık oldum

0|0
    0|0
  • Ben kendimi bildim bileli hala aynı araba kapıda.;)

0|0
    0|0
  • kendimi daha bilemedimki :(

1|0
    0|1
  • kendimi bildim bileli böyle sorularda aklıma birsey gelmiyor

0|0
    0|0
  • Ajda Pekkan

0|0
    0|0
  • Kendim bildim bileli adam gibi aşk yaşayamadım

0|0
    0|0
  • Bende bildim bileli nihat sırdar alem fm de

0|0
    0|0
  • acun tişört giyiyor :)

0|0
    0|0
  • uyuzum :D

0|0
    0|0
  • kendisiyle istanbul da tanışma fırsatım oldu saim beyin yaptığı programda on numara yani

0|0
    0|0
  • çok güzel bi program zaten aldıgı ödüllerde bunun kanıtı ben her hafta izlerim çok güzel

0|0
    0|0
  • kanaldan kaybediyor

0|0
    0|0
  • Rahmetli Barış MANÇO nun programından dan sonra severek izlenecek program

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • 3ay

Atalay demircide böyle yapmıştı , meydana çıkıp darbeye hayır dedi konuşma yaptı ama sonuç oda işin içinde tutuklandı hapse atıldı. Yani sosyal medyada yazılana pek güvenilmez adam kaç senedir bunlarla çalışıyordu sonuçta 😄

• 3ay

Ben darbecidir ya da değildir demedim. Ne oldu diye sordun bende linkini attım :D

• 3ay

direk savunmaya saldırıya geçme yani :D

• kendimi bildim bileli konuşuyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1
Yükleniyor...