Hodri meydan yaz rahatla

toplumda en nefret ettiğiniz şeyler nelerdir?herkes yazsın içinizi dökün kusun rahatlayın

0|0
14|12

En İyi Kız Görüşü

• Kendine bakmadan baskasini elestiren tipler.

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• İnsanlar ve onların yapmacık hareketleri

0|3
    0|0
  • burnunu eliyle sümkürüp sokağa atanlardan nefret ederim. birde tıklım tıklım otobüste kendisi oturup kadınların tacize uğramalarına göz yuman erkeklerden nefret ederim.

0|1
    0|0
  • salına salına kaldırımın ortasından yürüyenler

sabah sabah ifrazatlarını sokağa bırakanlar

mini etek giyen bir kadına far görmüş tavşan gibi bakakalanlar

görgü nedir bilmeyenler

anlayışı kıt olup kendini zeki sananlar

kendi işine yaramıycak bir sürü gereksiz bilgiyi öğrenmek için olur olmaz soru sorup özel hayatı didikleyenler

1|2
    0|0
  • Kibirli insanlar

0|3
    0|0
  • Her şey.

Tabular.

Önyargılar.

Abazalık.

Acizlik.

Ergenlik.

Tembellik.

Iğneyi ilk kendinize batırın.

Ondan sonra milleti eleştirin.

Yavşaklık.

Sululuk.

1|1
    0|0
  • önyargı, herkes benim gibi olsunculuk, her türlü namussuzluğu mübah sayıp tek namus ölçüsünü yatak odasında aramak, açgözlülük, yolsuzluk...

0|1
    0|0
  • Gösteris. Hic cekemem.

0|1
    0|0
  • ergenler

sapıklar

kendinden habersiz zavallılar

hemen yanıdaki kutuya diilde yere çöp atanlar

trafikteki magandalar

liste uzun lakin yazacak hal yok

0|1
    0|0
  • where is the adalet diyorum

0|3
    0|0
  • her şeyi bildiğini zanneden insanlar

0|3
    0|0
  • Turk toplumunun hic bir huyu u sevmiyorum saymakla bitmeyecegi icin genel yazdim keske turk degil de bsk adam akilli devletten olsaydim

0|0
    0|1
  • bencil insanlar

0|1
    0|0
  • rahatlatıyor mu?

0|0
    0|2

Erkekler Ne Diyor 12

• Vatanın bu hale gelmesine neden olan sagcı solcu farketmeksizin menfaati ugrunayasayan tum siyasetcilerden, Trafik kurallarını hice sayarak goz acıklıgı yaptıgını sanan tum serefsizlerden, seviyorum deyip aldatan herkesten ve herşeyden nefret ediyorum...

0|0
    0|0
  • türk toplumuna özgü bişeydir bu bilmediği şeye yorum yapar ya da bilmediği halde biliyormuş gibi davranır işte buna kızıyorum hani varya "faruk eczanesi" o muhabbet bilmiyosan bilmiyosun abi nedir yani

he bide güzel bir söz varya bir kadını sokak ortasında dövebilir hatta öldürebilirsiniz ama onu öpemezsiniz çünkü değerleri olan bir toplumuz işte bu var bide

1|1
    0|0
  • imkanları olduğu halde günlerce duş almayanlar, burnu havada insanlar, az bilip çok konuşanalr, susması gerektiği yerde bağırarak çığırtganlık yapanlar, kendilerini başkasından üstün görenler, yalan söyleyenler, yedikelri boku pişkin pişkin anlatanlar, kendini övmeyi sevenler, toplum içinde yere tükürenler.. düşünüp yazsam daha çok çıkar

0|1
    0|0
  • Çiftler arası yalan güvensizlik sevdiği kişiyi yatmak için kullanmak duygularıyla oynamak

1|0
    0|0
  • Şokta şeyimdeydi

0|0
    0|0
  • insanların ne dediğinden çok kim olduklarına önem verilmesi. adam siyaha siyah, beyaza beyaz dese de sırf geldiği yer, ırkı, maddi durumu, sosyal konumu sebebiyle dediklerinin bir önemi yok. ya bendesin ya da düşmanımsın tavrı.

2|0
    0|0
  • havalı kızlar erkekler. toplum baskısı. arzularını belli etmeyen insanlar sanssızlık :D

1|1
    0|0
  • Yaw şu koyduğumun afyonunda kız arkadaşımla ele ele yürüyemiyorum* boye yerın* boyle zıhnıyetın* arkamzdan dmedıklerını bırakmıyorlar* altı ustu el ele tutusuyoruz*

0|0
    0|0
  • hayat akıp giderken ciziler cizer bazen teget gecen bazen kesisen

nefret etmiyorum kimseden ve hiç birseyden ya da seviyorum diyeyim

0|0
    0|0
  • yalanlar ve ukalalık

0|0
    0|0
  • Recep tayyip, dinciler, yobazlar, şakirtler, dassk oglanları, kıskanç bebeler, toplumun ahlak bekcileri, her lafa atlayan hırolar, yolun ortasında pat diye durup selamlasanlar, yavas yürüyenler, spoiler verenler, cimriler,

Allah onların evlerine ateşler salsın, yuvalarını yıksın. Bir şey olmalarına imkan vermesiiiin, önlerini kessiinnnnn amiiiinnn

0|1
    1|2
    • :DDDDDDDD++++++++++++++++++++++++++++++++1

• İronıyı anlayamamıs bir adet lebriz hatun

• bu eksiyi basanlar hangi kategoride acaba

• kabul etmeyen kızlar ...

0|0
    1|0
Yükleniyor...