YABANCI Dizi önerir misiniz ?

Ben yabancı dizi izliyorum Kore dizisi izlemiyorum çünkü hazırlıkta okuduğum için ingilizce olanları tercih ediyorum şimdiye kadar

- preason break - fringe- izledim -how ı met your mother ı izlemeye devam ediyorum ve Dexteri izliyorum

Game of Thrones i saymıyorum bile :) o dizi değil bir başyapıt :D

önerilerinizi bekliyorum

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• bilim kurgu seviyorsan doctor who yu öneririm fantastik şeyleri seviyorsan vampir günlükleri var aksiyon falan seviyosan arrow var eskilerden chuck var komedi ve en cok sevdiklerim içindede supernatural var :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• kardeş dizi kalmamış.. mentaliste başla eğlencelidir.. supernatural candır ama sabırla ilk 12 bölümü devirmelisin yavaş ilerler sonra 9 sezon nasıl geçer anlıyamazsın..

0|0
    0|0
  • dizimag patladı

0|0
    0|0
  • Dexter..

0|0
    0|0
  • Naruto epey bir bölümü var

0|0
    0|0
  • Two and a half man çok faydası oluyor

Person of interest

Friends

Levarage

0|0
    0|0
  • masters of seks... iyidir.

0|0
    0|0
  • Merlin izle ii o ya da blood and sand ;)

0|0
    0|0
  • Film olarak olmasa da anlam veremediğim durumla alakalı önerim var: 'olmadı böyle'.

0|0
    0|0
  • spartacus sezon1

zaten 13 bölüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• switched at birth izleyebilirsin sürükleyici bir aile dizisi onun dışında shameless var sonracıma da vincis demons var çok çok güzeldir yeni sezonlarıda geliyor..

0|0
    0|0
  • Black Mirror öneririm :) sadece 6 bölüm ve hemencecik bitirirsin,gerçekten çok etkileyici :)

Breaking Bad de bayagııı iyidir :)

Under the dome

walking dead de olabilir :)

0|0
    0|0
    • under the dome inşallah yayından kalkar bir sezon izledim çok kötü bir dizi oldu çıktı ilk başta fikir çok iyiydi ama klişeye dönüştü.. bilim kurgu denince akla fringe gelir bence..

• bende sadece basını izledim dome un :) fringe evet en guzeli ama izledim dedigi icin yazmadım :)

• American Horror story

The big bang theory

The vampire diaries

Being human

0|0
    0|0
  • Fringe ve doctor house izleyebilirsin.

0|0
    0|0
  • breaking bad mutlaka ama mutlaka izle

0|0
    0|0
Yükleniyor...