Bana akıl verirseniz sevinirim.

arkadaşlar sosyal paylaşım sitesinde bir resim paylaştım öyle etiketler falan filan. Benim resmim değildi ama böyle balon resmi falan benim çektiğim. Sonra benimle aynı okulda olan biri bunu beğendi. Ben bunu daha sonra yanımdan geçtiğinde gördüm bir etkilenme oldu bende. Ne yapabilirim sizce ortak arkadaş yok birşey yok . Birşey olmasa bile tanımak isterim onu. Ve resmi beğenmesinin altında kendini belli etmek gibi birşey olabilir mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• konuşmuyorsanız eğer konuşmaya başlayabilirsin

0|0
    0|0
    • ne tanıyoruz birbirimizi ne konuştuk nasıl başlarız bilmiyorum belkide hiç başlamayız .

• Dur eklim mi seni ? Konuşmak isterim bakonu hakkında

• olur yardımcı olmak isterim

Erkekler Ne Diyor 4

• Evet, bu beğeni karşılıklıdır.Çok hoş bir bayan olduğunuz için mutlaka onun dikkatini çekmiş olmalısınız.Bu durumda direk açık açık çocukla konuşabilirsin."Birşeyler içelim mi?, bana çay alabilir misin? gibi isteklerde bulun, emin olun değecekse sevginiz için, bu çocuk sizi sevmese de gidip alacaktır.Evet aldıktan sonra sohbeti açabilirsiniz.( Unutmayın, hayat sizin hayatınız ve kim kıskanırsa kıskansın, sizi reddedecek kadar budala değildir o çocuk )

0|0
    0|0
  • Sosyal siteler de hep bu durumlar olur (:

0|0
    0|0
    • Olsun olmasın ben etkilendim ondan.

• Anlattığından çektiğin şeyin resim değil fotoğraf olduğunu tahmin ediyorum. Sen de onun fotoğraflarından birisini beğenirsin olur biter.

0|0
    0|0
  • Sırf resmi beğenmiş olduğu için veya seninle konuşmak istediğini belli etmek içinde beğenmiş olabilir. Bunu anlamanın tek yolu senin bir merhaba yazman olacaktır :)

0|0
    0|0
    • nerden baksan 4 hafta oldu onu görelide 3 hafta falan. Aniden çıkıp merhaba yazamam güvenemem ona onun bana yazması lazım bir şekilde farketmesi lazım. konuşsam belki gider merakım ama işte nasıl olacak bilmiyorum .

• Zaten ona yazamadığın için buraya yazıyorsun ya :)

• Evet öyle ama onada yazamam .

Kızlar Ne Diyor 1

• Bnce alakasi yok sonucta senin resmini begenmemis

0|0
    0|0
    • ama sonuçta bende elli değil birşey değil gelip paylaşımı beğeniyor .

• Anliyorum insan merakindan heryeregirer gezer bakar ben bile bende ekliolmayan kizlara bakiyorum

• Haklısın.

Yükleniyor...