Exceli nasıl öğrenirim?

Exceli bir türlü öğrenemiyorum şimdi googla yazıp link atmayın bana püf noktası yok mu bunun okusamda uygulayamıyorum bendeki 2003 sürümü bide ondan mı olmuyo acaba

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• 2003 ya da 2007 hepsi aynı, 2007 nin görünümü farklı sadece. Excel çok kolaydır aslında

1|0
    0|0
    • görüyor anlıyorum ama ne işime yarayacak ne için kolaylık sağlayacak anlamıyorum biri bana birkaç tane liste tuttursa kısayolları ben uğraşırken öğretse kolay olurdu ama kimsem yok kendi kendime uğraşıyorum

• Bir arkadaşım sekreterlik yapıyordu hukuk bürosunda o çıkacak ben gireceğim yerine temmuza kadar, lazım olur diye düşündüm perşembe başlayacağım işe.

• Tablo yapmayı bil yeter onu da google dan yazarak görebilirsin

Erkekler Ne Diyor 12

• Youtube'de videolar bulabilirsin , konuyu yazınca çoğu çıkıyor

ya da

www . excel . web. tr sitesine uye olarak tam bir excel bilgi denizi bulabilir, orada sorunu canlı olarak sorup canlı olarak bircok kisiden cevap alabilirsin, internete bağlı bir bilgisayarda da ciddi bir sihirli lamba olur bu site. Cok da saygın yerdir , hicbir laubalilik olmaz

1|0
    0|0
  • Yani bir yerden okuyarak öğrenilecek bişey değil. Eğer çalışmıyorsan, açacaksın programı kurcalayacaksın, rastgele ikonlara tıklayıp ne olduğunu öğreneceksin. Çalışıyorsan da oradakilerden yardım alabilirsin.

1|0
    0|0
  • öyle belli bir püf noktası yoktur hangi amaçla kullanacağına bağlı ve exceli kullanarak öğrenirsin en iyi KULLAN KURCALA ARAŞTIR sana öğrenmenin en basit yolu :)

1|0
    0|0
  • rastgele karıştır herşeyiyle oyna ufak ufak anlarsın neyin ne olduunu. askerde emir üstüne kroki yapmıştım ben excel'den. powerpoint kullanmayı bilmiyodum.

1|0
    0|0
  • youtubeda excel video tutorail diye arat zaten o tutorial diye düzeltir. kelimelere takılma yani.yada görsel eğitim seti diye bak. ;9

1|0
    0|0
  • 2010 bulmaya calıs

formulleri ezberlesen yalnızca nasıl kullanıldıgını

saten yavas yavas alısırsın nasıl kullanman gerektigini

1|0
    0|0
  • en güzeli 2003 sürümüdür bir de onun 2007 uyumluluk paketi var

1|0
    0|0
  • hapı varmış,alınca öğreniliyomuş..otur çalış,işin ne

0|0
    1|0
    • işim 16 saat ayakta durmak, beklemek atıp tutmayla olmuyor

• la sktir git hasta mısın bunalım mısın nesin yazma diyorum sana ne sinirlenicem

• kendin bir şeyler deneyerek daha iyi öğrenebilirsin ama sana tavsiyem halk eğitim kursuna gitmendir .çok iyi ve exelli in en önemli ve temel öğrenmen gereken konuları gösterirler .2003 ü öğrendiğinde diğer sürümleri daha kolay kullanırsın

0|0
    0|0
    • nasıl gidicem o kurslara ankarada bir şeylere katılmak bir şeyler yapabilmek çok zor köy gibi.1 saattir uğraşıyorum hala kullanamadım şu mereti

• sadece halk eğitim merkezine gidin ve bilgisayar kursu başlama tarihini öğrenin .düzenli gidin kursa kaçırmayın konuları

• yıl olmuş 2014 halen daha 2013 excel kullanan var

0|0
    1|0
  • youtube da eğitici videolar var sanırım bir bakılabilirsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ne lazimdi ki tam olarak

1|0
    0|0
  • Pratik yapa yapa. Yoksa teoride pek birsey anlamazsin. Ben bile hala dort dortluk degilim ama ufak bir soru isareti ikonu var bulamadigini oraya yaz o seni yonlemdirir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...