Star Trek, Spartacus Tarzı Fantastik Şeyleri Seven Var Mı?

Nerde görsem,okusam karşıma çıkıyolar. Hiç ama hiç sevmiyorum bu tarz şeyleri, izleyenler size nasıl keyif veriyo bunlar ya bir anlatıverin..

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• bende hiç hoşlanmıyorum açıkcası. Saçma ve bir o kadar da anlamsız geliyor bana..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• farklı bir hikaye farklı bir dünya olayın akışını beklerken kendi hayalgücünle farklı beklentiler kuruyosun bazen o farklı dünyanın kurallarına göre yanlış bir olayı yakalıyorsun filmde bunlar hoşuma gidiyor

0|0
    0|0
  • Spartacus izlemedim ama Viking ile Game of Thoronesi izledim:)

0|0
    0|0
  • anti fantastikim diyorsun yani :))

1|0
    0|0
  • güncel hayattan kesintiler içeren filmleri sevmiyorum, film izliyorsam görsel efekti olacak beni sasırtacak hergün karsılastıgım seyler olmayacak bu yuzden en cok fantastik ve bilim kurgu izlerim ki sinemanın görüntü kalitesinin anlamı olsun

0|0
    0|0
  • onlarsız olmaz... hayal dünyamız olmadan yaşayamayız zaten

0|0
    0|0
  • Selenayı seviyorum fantastik dizi ...

0|0
    0|0
  • Fantastik seriler beni başka dünyalara götürüyor , çok seviyorum. Kitap olarak özellikle.

0|0
    0|0
  • yahu ben de çözemedim

LOTR hastasıyım ama bazı fantastik filmler beni de sarmıyor

0|0
    0|0
  • Tabi bi' Lotr ya da Star Wars değil hiçbiri.

0|0
    0|0
  • Star Trek diyince aklıma yine Armin Meiwes geldi bak. Iyy.

0|0
    0|0
  • spartacus sevilmez mi yaaa aman ha heryerde söyleme hakkında hiç iyi düşünmezler ahhahaha

0|0
    0|0
  • Star trek ve star wars ı çok severim

0|0
    0|0
  • fantastik filmleri severim ama hepsini izlemem seçiciyim bu konuda.

0|0
    0|0
  • Ayıpsın :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Nasılını niyesini bilmiyorum ama çok severim

0|0
    0|0
  • hiç birini izledin mi? sana the last airbender avatarın animasyonunu şiddetle tavsiye ederim bununla başla :)) beğenmemk ya da sevmemek mümkünn değil ki tamamen hayal gücüyle alakalı şeyler :)

0|0
    0|0
  • biraz ilgiye bakıyor gerçeklikten öte oldugu için biraz garipsemen sevmemen normal ama ben hastasıyım hiç fringe, supernatural izlemedinmi ?

0|0
    0|0
  • baya alınıyo spartacus, viking, game of thrones tarzı dizileri çok severim. asıl gossip girl, carry tarzı dizilerden nası keyif alıyolar onu anlamıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...