Çok beğendiğiniz, önerebileceğiniz bir kitap var mı?

Merhaba arkadaşlar. Kitap okumayı çok seviyorum ama iki gündür boştayım ne okusam diye düşünüyorum. Çok beğendiğiniz tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı? Türü hiç fark etmez kurgu iyi olsun yeter. Şimdiden teşekkür ederim.

0|0
4|26

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Ahmet Ümit - Sultanı Öldürmek... Hem akıcı, dem gizem ile dolu ayrıca içerisinde de olağanüstü bilgiler var

1|0
    0|0
    • Ahmet Ümit'in Beyoğlu rapsodisi ve babı esrar kitaplarını okumuştum bunu da mutlaka okuyacağım teşekkür ederim :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana...

• Hush hush serisini beğenirsin muhtemrlen ilk kitabı fısıltı, ateş ve buzun şarkısı serisini öneririm uzun deme 40-50 sayfa oku taht oyunlarından 1 bölüm izle, önce okuyup sonra izlemek harika oluyor

0|0
    0|0
  • Kitap gibi adamim, tavsiye ederim ama yok dersen;

Moralin bozuk ve aci cekiyorsan, Robin sharma "koza kelebegi bilmez"

Dawn Brown'un Melekler ve Seytanlar oyle kitap okumak icin okunacak guzel bir kitap.

Neseliysen ve kitap okumak istiyorsan "insannedenyasar" adli adami tavsiye ederim.Iste oyle.

0|0
    0|0
    • Melekler ve şeytanları okumuştum diğerlerini dikkate alıcam ben genelde kitap okumayı tercih ederim teşekkür ederim :))

• Hem okudugun kitaplari anlatirsin bana.

Ses etmem, oylece dinlerim seni.

• Türkçeyi çok güzel kullanıyorsun dikkatimi çekti. Kitap önermek isterdim ama okuduğum kitaplar tarihçi olduğum için hep tarihle ilgili. Umarım böyle güzel Türkçe kullanmaya devam edersin. :))

0|0
    0|0
    • Düzgün kullanmak için dersler aldım hala alıyorum konuşurken bu kadar düzgün olmasada yazarken dikkat etmeye çalışıyorum :)

• "olmasada"ki da ayrı yazılır. :D

Yurt dışında olmana rağmen çok iyi bence. Böyle devam et, takdir ettim. :)

• sen otur paşa paşaa ve ''Ve Dağlar Yankılandı'' yı okuyabilirsiinn.. harika bir kitaaapp eminim bayılacaksınn :)

0|0
    0|0
    • Ve dağlar yankılandıyı iki gün önce bitirdim ve bayıldım en az bin muhteşem güneş, uçurtma avcısı kadar iyiydi

• Ozaman gel sen birde Tess Gerritsen serisine başlaa..

• askerde reşat nuri güntekin çalıkusunu okmustum kaptırıp 2 günde bitirmiştim

0|0
    0|0
  • ucan sınıf olay alman yazar new york ve almanyada geciyor cocgun 4 yaşındayken ailesi ayrılıyor gemiye bindiriyor diyorki kaptana cocugu almanya götürün onu büyükannesi ve babannesi alcak diyor cocugun büyük basbası ve annesi yıllar önce ölmüş kaptan alıyor yatılı okula yazdırıyor güzelve hüzünlü bir kitap

0|0
    0|0
  • Aşık oldum sanırım

0|0
    0|0
  • Peyami Safa - Dokuzuncu Hariciye Koğuşu Aşk ve dramın birleşmesi kısa ama güzel bir yapıt olmuş. Tavsiyemdir :)

0|0
    0|0
  • Olasılıklsız iyidir.. :))

1|1
    0|0
  • Martı - jonathan

0|0
    0|0
  • murat menteş - korkma ben varım

pucca serisi

metal fırtına serisi...güzel kitaplar akıcıdırlar

0|0
    0|0
  • Jostein Gaarder / Sofinin dünyasi felsefe tarihi seversen on numaradir.. dir ...

Mümin Sekman / Herşey seninle başlar kişisel gelişim kitabi ilgini çekerse...

0|0
    0|2
  • Harry Potter :D

.

0|0
    0|0
  • Empati de güzel kitaptır :)

0|0
    0|0
  • Kiz tavlama sanatı. ..!

0|0
    1|0
  • Sonsuz Nur 1-2-3

0|0
    0|0
  • Game of Thrones serisini önerebilir miyim ?

0|0
    0|0
  • Pavlov oku

0|0
    0|0
  • cin ali serisi :P

0|0
    0|0
  • Tahranın Damları

0|0
    0|0
  • stephen king bütün kitaplarını oku :)

0|0
    0|0
  • en son şeker portakalını okumuştum bir 10 sene oldu, bir de metal fırtına vardı :D

0|0
    0|0
  • beberuhi aasdasdasd

0|0
    1|0
  • S*ktr et :D

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kahraman tazeoğlu - bukre & kıyısızlar & bambaşka

aynı yıldızın altında ( hangı yazar hatırlamıorm )

can dostum & can dostumun yolculugu ( yazarı yıne aklımda değil :D )

1|0
    0|0
  • ahmet batmandan sabah uykum.. cok duygusal kitapları olur bu yazarın ama cok güzel içinde buluverirsin kendini

1|0
    0|0
    • aynı yazarın diger bir kitabı soguk kahve oda cok güzel ağladıgım yerler oldu o derece :)

• sen kabul etmişin benliğini. iyi aksamlar size bay gereksizz

• kabul etmek değil kendine göre yorumlama öyleysem dedim ne ben ahmağım nede sen salak. azıcık daha sabretsen zaten gidecektim. iyi geceler sanada.

• William Faulkner - Ses ve Öfke. Hayata bakışımı değiştiren nadir kitaplardan... Bir de bu sitede tavsiye üzerine okuduğum ve çok beğendiğim Nazan Bekiroğlu'nun Lâ: Sonsuzluk Hecesi ismli kitabı...

0|0
    0|0
  • alper kamu-cehennem çiçeği

benim bebeğim de yeni geldi, okuyorum. öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...