Instagram nedir? Ne işe yarar?

Tamam resim koyuluyor onu biliyorum da başka ne gibi özellikleri ve farklılığı var diğer sosyal ağlardan? Instagram nedir? Ne işe yarar?

0|0
1417

En İyi Kız Görüşü

• 2 broke dizisinden Max'in İnstagram hakkındaki yorumu şuydu. ' Twitter aptalca, İnstagram ise okuyamayan insanlar için Twitter.

Yani düşününce cidden twitterla ikisinin arasındaki tek fark İnstagramın ana özelliğinin sadece resim yüklemek olması.

Twitter ve İnstagramın artık facebooktan daha popüler olmasının sebebi ise, ikisinde de tanımadığın insanlarla iletişim kurabilme şansının facebooktan daha yüksek olması. Facebookta yüksek miktarda tanımadığın 'arkadaşının' olması istenen, ya da seni iyi gösteren birşey değil, komik birşey, ayrıca onların paylaştıklarını da duvarında görmek zorunda kalıyorsun, oysa bahsettiğim sosyal paylaşım sitelerinde 'arkadaşların' değil 'takipçilerin' var. Çok sayıda takipçin olması ise tam tersi iyi birşey, ve bu takipçilerin paylaşımlarını görmek zorunda değilsin.

6|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• bende alıyorum androıtlı nasıl ındırebılırz kı benım manıtanın var hep karı la kızla :D bızde azıcık teknolojının nımetlerınden faydalanalım dımı :D

0|0
    0|0
  • işe yaramaz saçma bir uygulama

0|0
    0|0
  • bı fark yok bence... taglar ekleyerek begenı alıosn takıp edıolar wr wr ...

0|0
    0|0
  • kız düşürüyorsun. kimi memesiz ama düşüyor çoğu.

0|3
    0|0
  • Kimine göre saçma kimine göre güzel ama bunu en güzel yanıtını kendin verirsin indir ve kullan.

1|0
    0|0
  • saçma bir şey

0|0
    0|0
  • iğrenç bişey oldugu kesin :p

0|0
    0|0
  • Resim begeniyorsun falan filan. Denemelisin abi.

0|0
    0|1
  • hc bir ise yaramaz.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • öylesine zaman geciriyoruz iste :D

0|0
    0|0
  • twitterin görsel hali, resim paylaşmaya ve resimleri düzenlemeye yarıyor

0|0
    0|0
  • resim ve video koyuyrsun. yorum yapıyorsun ve begenıyorsun. tabı aynı seyler snn ıcınde gecerli. bende yenı girdim ve pişman olmadım. instagram iyiymiş

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• Resim üzerine kurulmuş twiter facebook karışımı garip birşey çözemedim bende

0|0
    0|0
  • Kabaca anlatmak gerekirse Akıllı telefon olarak tabir edilen son dönemde çok popülerite yakalayan telefonlardan çekilen fotoğrafların instgram adlı siteye gonderilip herkes ile paylaşılması.

Edit: Bu iş için cep telefonuna instgram uygulamasını indirmen gerekir

0|0
    0|0
  • ne kadar görgüsüz oldugumuzu göstermeye yarar... qanqalar ile tiramisu qeyfi xd

1|1
    0|0
  • abazaların zor bulasacagı site yani mesajla iletişim yok gibi birşey resim koyuyorsun beğeniyorsun felan az kota yiyor hem

0|0
    0|0
  • açıldığından beri gereksiz bulduğum kendi reklamını yapmaya çalıştığın bir yer diye düşünüyorum kullananlara lafım yok kişisel fikrim ;)

0|0
    0|0
  • başlı başına bir ağ zaten feys twiter vs vs den paylaıyorsun ama instagram ayrı bir dünya

0|0
    0|0
  • bardak çanak resimleri koydum ben

0|0
    0|0
  • sevmedğim bir uygulama. akıllı telefonum yok belkide bu yüzdn sevmiyormdur.

1|0
    0|0
  • Kullanmıyorum facebook 4 ever

0|0
    0|0
  • bu nedir low neye yararki

0|0
    0|0
  • fotoğraf albümü özelliği var :))

0|0
    0|0
  • Gereksiz saçma birşey

0|0
    0|0

• Acıkınca yersin

0|0
    0|0
  • bol bol resım cek at yorum al yorum yap yeni insanlar tanı tanış gayet aktif.

0|0
    0|0
  • bi b oka yaramaz.. coluk cocuk işi

0|0
    0|0
  • insanlara hava atmaya

0|0
    0|0
  • sen daha anlamadın mı? :DD

0|0
    0|0
Yükleniyor...