Eski paradan anliyanlar

selam millet eski paradan anlayanlar yardımcı olabilirmi acaba

Bunun link

Deyerli acaba nekadardir ?

Ve nereye götürülür satmak için veya deyerli biçmek için ?

0|0
0|12

En İyi Erkek Görüşü

• O döneme ait paraların değeri genelde 30$ ile 650$ arasında değişiyor. Paranın kondisyonu önemli. Daha detaylı bilgi almak istiyorsan eğer, verdiğim linklerle irtibata geçebilir veya araştırabilirsin :

link

link

link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• beklersen danımarkada bir ekpere sorayım

0|0
    0|0
  • koleksiyonerlere sor birde antikacılara sonra hp ve gg a satışa koy benzer ürünler var ona göre fiyat koyarsın

0|0
    0|0
    • Iste koleksiyonculara soramiyorum burada kaldığım ülkede bu konularda biraz hassas lar , o yüzden

• Yok ya ne alakası var ,

Şans eseri elime gecti desem inanmasın

• yok bende salladım isveçi zaten :D ama dediğim gibi en iyisi antikacılar ama antikacılardan çok beklentin olmasın koleksiyoner bulman lazım kim bilir belki eksik paraları seninkidir

• Kaç senelik bu ?

0|0
    0|0
    • anılıyormusun eski paralardan ?

1543 tarihli

• Bozuk paraları bilmiyorumda bunlar 2000-3000 vardır heralde. 20 milyon tl'ye giden eski paralarda var ama onlar çok başka. En az 2000-3000 tl alırsın.

• Tşk ederim

• Koleksiyonuma katmak isteyeceğim ender parçalardan. Satılmaması gerektiğini düşünüyorum. Tarih kokan hiç bir şeyi parayla takas etmem.

0|0
    0|0
  • baya değerli bir parca bin tl edebilir gitti gidiyo sitesınde üyelik acın kafanıza göre bı rakamla satışa sunun

0|0
    0|0
    • Evet bende öyle düşündüm ama önce bir bilene fiyatını öğreniyim dedim ,

• anladım cok fazla bir değeri olmaz bin tl fiyat bicin Osmanlı Sikkeleri cok para ediyor meraklısı cıkar sonuca arama bölümü var aramak isteyen ulaşır

• elinde bu paradan kaç tane var ?

0|0
    0|0
  • sen bunun nerenin parası olduğunu biliyormusun ?

0|0
    0|0
  • eski norvec kralliğina ait bir para... epey eski bir tarihi var ama ederi su anda ne kadardir bilemiyorum...

0|0
    0|2
  • orda 1543 mü yazıyor ben yanlışmı görüyorum

0|0
    0|0
    • Evet ,

Kaldığım ülkede antikacilar var fakat sormaya korkuyorum elimden alırlar diye bilginiz varmi acaba deyeri nekadar ?

• hocam o tarihte döğme para olur o tarihte düzgün para üretmeleri imkansız

internetten o tarihin üstündeki ismi wikipediadan arattırsana bir belki onun doğum tarihidir

birde o para etmez en değerli para romadan kalan büyük avcunun içi kadar olan paralar

• 5 tl eder pampa

0|0
    1|0
    • Aynısından bana getir sana 1000 tl veriyim

• 100 tane getırsem tanesını 1000 den alacaksan getıreyım

• norveç sikkeleriymiş bunlar. değerlidir herhalde çok eski.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...