Kızlar topuklu ayakkabı giymeyi onlar kadar başarabiliyor musunuz?

Çoğu kızın giymeyi çok isteyipte başaramadığı topuklu ayakkabıları, acaba bu erkekleri görünce tekrar denemeye cesareti olur mu? :) Evet kızlar, bu erkekler kızlara öncü mü olur? Örnek mi olur? Yoksa bir daha topuklu giymez misiniz :P

Linktekiler, KAZAKY isimli bir şarkıcı grup...

link

0|0
13|3

En İyi Kız Görüşü

• Utandım şuan kendimden :D ben spor ayakkabıyla yürüyemiyorum elin adamı bir karış topuklu giymiş bide dans ediyo :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Boyle hareketler yapan kadınlar görsem yollu derdim. bunlarda yollu demekki.

0|0
    0|1
  • bu ülkenin zihniyetine acıyorum. erkeksi bir kız el üstünde tutulur ya da birşey denmezken, kadınsı bir erkek iğrenç görülüp aşağılanır. buda bilinçaltlarında kadınları daha aşağıda gördüklerinin yansımasıdır. ne gariptir ki bunu kadınlarda yapıyor. yazık.

1|1
    0|0
  • Gayet almli yuruyorum valla

0|1
    0|0
  • Vallah ben topukluyla yürüyebiliyorum sorunum yok yani

0|1
    0|0
  • Boy kisa olunca ister istemez alisiyorsun.Normal ayakkabidan daha rahat geliyor bana.

0|1
    0|0
  • ıyyyyy

0|0
    1|1
  • çok komik görünüyorlar. ben ince topuklu giymem ama yüksek giyerim :D

0|0
    1|0
  • Aksam aksam tiksindirdin.

0|0
    1|0
  • Converse varken ?

0|0
    0|0
  • Topuklu ayakkabıları çok seviyorum yaşım 18 olsada hastasıyım diyebilirim.

Erkeklerin giyip giymeyeceği konusunda fikrim yok fakat Genel olarak ilk topuklu aldığıımda düğüne gitmiştik orda giymiştim ve ilk giymemde çok güzel yürüdüm :) Hatta bir mağazaya gittik topuklu almak için yanımda kuzenim vardı kuzenim 'de kıskançtır biraz mağaza sahibinden bir topuklu almak istediğimi söyledim kuzenim hadi yürüde görelim dedi bende yürümüştüm mağaza sahibi gayet de güzel yürüyosun falan demişti :))

Mesela tarzım olarak şu ; link :))

0|0
    0|0
  • çoğu kız topuklu ayakkabıyla yürüyemiyor fakat çok iyi yürüyenler de var ben koşabiliyorum bile mesela. bu dansçılar da hiç fena değilmiş.

0|1
    0|0
  • Profil resmi ve soru içeriği arasındaki bağlantıyı bulunuz.

0|0
    2|0
    • Cevaptaki korkak gizli homofobiği bulunuz!

• Peki sen bakın siz giyemiyorsunuz ama gayler bisexler bilmem ne bokumlar sizden daha kadınsı nabber kırmızıda rujum var mesajı verirken ne fobik oluyorsun.

• Bize olan bir şey yok... Siz seviyesizce konuşuyorsunuz sadece! Bu soruya bu cevabı veriyorsan homofobik olduğunu itiraf etmiş oluyorsun...

Erkekler Ne Diyor 3

• azis var ya onun akrabalar sanki bunlar :(

0|0
    0|0
  • İğrençti.

0|0
    0|0
  • bir kadının ayağında görmeyi tercih ederim .kadının estetik hareketleri ile o dansları yapması daha çekici .

0|0
    0|0
Yükleniyor...