Benim gibi kulaklık takip müzik açmayan var mı?

merak ediyorumda bi ben mi çalışırken kulaklık takip müziğin sesini kapatıyorum :D çalışırken dikkatimi dağıttıyor benim gibi varmı inek takımı :) bu arada müzikle aram hiç yok hele yabancı şarkılarla millet o sözleri nasıl dinliyor anlamıyorum :) +18 resmen ya :D

lik bu youtube :)

youtube.com/watch?v=X9_n8jakvWU

çok hoş gibi görünüyo ama adamın niyeti başka :D

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• enrique favorim yaa bayılıyorum. ben ders çalışırken müzik dinleyemiyorum

0|0
    0|0
    • o adamın soyledi bir sarkıyı sana soyle ceviriyim bazı sozleri soyle

parcası like it

-bana arkanı dön sana fazlasını verecegim

bagırmaya basla haykır duymama izin ver olayın gidisatını

hosuma gidiyor bebegim falan filan

adamın niyeti baska burda :D hatta kızında adamında sevgilisi var haberi olmasına gerek yok gibi biside soyluyo :)

her kıza sordugum gibi sanada soruyorum bir kadına boyle sadece cinsel anlamda bakılması snn hosuna gidiyormu ?

bu tür party müzükleri boyle

• bi kualklığım bile yok böhümm (:

0|0
    0|0
  • genelde dinlerim pembiş kulaklıklarımı takıp ama birsüre sonra rahatsız oluyorum kulaklıktan çıkarıyorum

0|0
    0|0
  • ders çalışırken müzik dinlerim mutlaka da diğer zamanlarda laptopu kucağa atınca arada unutuyorum kulağımda kulaklık olduğunu

0|0
    0|0
    • laptopu kucağa almak=hamilelik şansını azaltmaktır.kısırlığa davetiye çıkartıyorsun.delimisin sen.

• alışmış kudurmuştan beter derler ya o hesap, kolayıma geldiği için kucağıma alıyorum.Ama teşekkür ederim ilgin için

• nası ineksin sen niye takıyosun kulaklığı o zaman :D

0|0
    0|0
    • dısardan gelen sesleri engelliyorum araba geciyo filan komsu gurultu yapıyo rahatsız olmuyom boylece bi nevi tıpa :D ama gozlerim agrıyınca müzigi acıyorum :)

• türkiyede pahalı ama ya :S gerci bu kulaklıgı 2 yıldır kullanıyorum bozulmadı kaliteli bisi :)

• bizde nerde ucuzsa orda alırız yeter ki ses gelmesin :D

• Ben müzik dinleyerek çalışırım genelde ama bazen kapatıp kullağımda öylece unuttuğum oluyor..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• baze oluyor :D

0|0
    0|0
  • Felsefeyle ilgili kitap okurken illa ki klasik müzik dinlerim.

0|0
    0|0
    • ya onuda dinleyemiyorum ben :S wıy wıy arada muzuk hızlanıyo bakımyom ben hızlı okuyom duruyo yavaslıyom :D muzige uydurcam diye kendimi hic acmıyom :S

• Klasik müzik dinliyeceksin sadece enstruman.Sözlü müzikler daha çok dikkat dağıtır, cümleyi anlamak için yırtınırsın .Burada bir soru altına birkaç tane klasik müzik eseri paylaşmıştım .Buyur ; link

• saol denicem amapek sarmıyo bole muzikler bi soz olması lazım simdi ders calısrıken dinleyemessem silerim :D

Yükleniyor...