Kaleşnikofun mucidi mihayel kaleşnikof yaşamını yitirmiş

sizce önemli bir buluşmuydu ak 47 binlerce insanı öldürdü ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|16

En İyi Kız Görüşü

• Önderlik bu adamı amma anmıştır ha :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Kalaşnikof, 1947'de üretilen silah için "Ben onu topraklarımızı korumak için yapmıştım, suçluların kullanmasını istemezdim" diyerek üzüntüsünü dile getirmiş.

Ayrıca Albert Einstein da " Ben atomu insanlığın yararı için keşfettim. Ama insanlar atomla birbirlerini öldürüyorlar." (5 Mayıs 1930'da İngiltere Tıp Akademisinde "En İyi Doktor" Ödülünü alırken) demiş.

amaç önemlidir. o adam o silahı icat ederken masumlar ölsün diye icat etmemiş.

insanın niyeti kötü olduktan sonra bembeyaz kartopunun içine taş koyup adam öldürüyor.

1|0
    0|0
  • Valla her silah birilerini iyi veya kötü amaçlar uğruna öldürüyo ama şunu söyleyebilirim ki kaleşnikof suda bile çalışabilen şişme yapmayan,ak 47 ise zırh delebilen zamanın en iyi uzun namlularıdır...

1|0
    0|0
  • düz mantık ona bakarsan sigarada milyonları öldürüyor

1|1
    1|1
  • Oldukça kullanışlı bir mekanizması ve kolaylığı olduğu için terör örgütlerince ve bazı ülkelerde standart piyade tüfeği olarak kullanıldı ve halende kullanılmakta. PEki ya M16 ve M4' (Colt) ün mucidi ABD kaç insanı öldürdü?

1|0
    0|0
    • hepsi aynı işte

• bende hiç silahlar olmasın isterdim ama ihtiyaç artık

• İnsanlık böyleyken mecbur.

• Silahtan önce de insanlar çeşitli sebeplerden dolayı ölüp öldürüyorlardı..

Iyi veya kötü kullananı bağlar..

1|0
    0|0
  • Güzel silah, zeki adam...

1|0
    0|0
  • kullanan bilir silahın güzelliğini basit kullanışlı..

0|0
    0|0
  • ak 47 bence bir sanat eseri devrim niteliğinde bir silah, bence suçlu silah değil kullanan insanlar

1|0
    0|0
    • bencede silah teknik olarak güzel

• simdi assada keleşleri dötüne sokuyolardır :))

1|0
    0|0
  • adam muhendist işini yaptı

1|0
    0|1
  • sanki ateşli silahı keşfetmiş a.q askdjsalşjd

1|0
    1|0
  • öldürmeden öldürmeye fark var. kan emicileri öldürmekle yoksul halkı öldürmek aynı şey mi?

0|1
    0|0
  • müslüman olsa silah ürettiği için cehenneme gitmez sattıgı ıcınde kımın neden aldıgı bılınmez ama silah satısıiçin kendıne bir pazar yarattıysa işte ozaman boku dagattı

0|0
    0|0
  • ne ak 47ler ne m16 tılar nede g3 ler öldürmedi kimseyi. onları asıl öldürenler insanoğlunun siyaset dediği kibir ve aç gözlülük olgusu öldürdü

0|0
    0|0
  • öldürsün ne yapalım ?

bir mahsuru mu var silahın amacı o

0|0
    0|0
  • Savaşma seviş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...