En çok hangi şehrimizin kültürünü beğeniyorsunuz?

Herkes memleketini bir kenara bıraksın. En çok hangi şehrimizin kültürünü beğeniyorsunuz? İstanbul da bir futbol maçı izlemek, eğlenceli gece hayatına takılmak, boğazda balık ekmek, vapurda simit keyfi. Ankara da tiyatro, opera veya bale seyretmek. İzmir de akşam üstü kordonda çakır keyif olmak ya da Antep in o nefis yemekleri vb

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaz akşamlarında cafe-bar larda isteyenin birasını kızlı erkekli yudumlarken isteyenin 10 metre ilerideki camiye giderken kimsenin kimseye yan gözle bakmayıp hor görmediği bir memleket var sa o memleketin kültürünü beğenirim ama çok gezmediğimden midir gittiğim 15 20 ilimizin hiçbirinde bunu göremedim

0|0
    0|0
    • Ben biliyorum orayı

• o halde bu değerli bilgiyi bizimle de paylaşırsan minnettar olurum :D

• tam o şekilde bir yer bulamazsın ama en azından daha iyilerini bulabilirsin. Eskişehir ve Ankara'nın bazı mahalleri fena değiller bu konuda.

Kızlar Ne Diyor 6

• Doğunun yemeklerini bir severim bir daha severim. Onun dışında İstanbul bambaşkadır benim için.. Yaşadığım şehir, aşık olduğum şehir, boğazında kalmak istediğim şehirdir. Eminönüne gidip balık ekmek yemekle eyüp sultanda çocuklara şeker dağıtmakla alınan haz birçok şeye bedel.

1|0
    0|0
  • Ülkemizin her şehrinin her bölgesinin kültürü farklı güzel. İçinde yaşadığım, caddelerinde yürüdüğüm, yemeklerini tattığım her yer başka güzeldi... Ama İstanbul masal kadar güzel...

0|0
    1|0
  • Aslen Tekirdagliyim ama Karadeniz kültürünü türkülerini yemeklerini cok seviyorum bunlarin basinda Trabzon geliyor ... Tatil yapmak icin ise Antalyaya hayranim bence dünyanin en güzel sehirlerinden birisidir ... Ve son olarakta Trakya lilarin kültürünü unutmamak gerek Iyiki Tekirdagliyim :D

0|0
    0|0
  • Rize, trabzon

0|0
    0|0
  • hepsinden birer tutam alabilirim

0|0
    1|0
  • Dersimliyim kendi kültürüme aşığım :) Karadeniz kültürü de güzeldir amaa..

0|0
    2|1

Erkekler Ne Diyor 6

• Van .

0|0
    0|0
  • trabzon herşeyiyle

0|0
    0|0
  • Peh İzmir demek sadece rakı balık demek mi :-)

Ankaralı ne anlar opera baleden onlar anca avm gezsinler...

0|0
    0|0
    • Anlaşılan sen gerçek Ankaralı görmemişsin, son 20 yılda İç anadoludan çok göç aldı,. Onlar kendilerinin Ankaralı olarak tanıtırlar ama değiller işte. Ankaranın kültürünün içine ettiler. ( oyun havaları, la bebe demeleri falan) Büyük ihtimal onlardan birinin tanıdığın için bu yorumu yapıyorsun. Senide anlıyorum

• İzmirliyim, ankarada iş dolayısıyla bulundum. Çok gezdim gördüm. Yaramaz...

• 2 Şehiride çok iyi biliyorum, 4 yılım İzmirde, 11 yılımda Ankarada geçti. İzimirin insanını çok severim, ama İzmirde son zamanlarda doğudan çok göç alıyor, onunda kültürü yavaş yavaş bozulmaya başladı. Zamanı geldiğinde demek istediğimi anlarsın. Ama gerçek bir Ankaralı tanı derim. Cumhuriyetin ilk kadrolarından dinle Ankarayı. Onlar çok güzel anlatır.

• konya çok güzel bir şehir .gitmeyi çok isterim

0|0
    0|0
  • Türkiye'nin kültürünü seviyorum. Şehir biraz az gelir.

0|0
    0|0
  • istanbul. tabi ki.

0|0
    0|0
Yükleniyor...